Paypal купила біржу криптовалют

PAYPAL купує криптовалютну компанію CURV

Платформа заявила, що планує завершити придбання до третього кварталу 2021 року.

Платіжний гігант PayPal придбав ізраїльську компанію зі зберігання криптовалюти Curv за невідому суму.

Згідно PayPal, компанія придбала Curv в рамках своєї ініціативи з підтримки криптовалюти та цифрових активів. Платформа заявила, що планує завершити придбання до третього кварталу 2021 року, але не розкрила суму покупки. Минулого тижня ізраїльське ЗМІ Calcalist заявило, що Curv могла бути продана за 200-300 мільйонів доларів, а в понеділок CNBC повідомив, що «угода коштує менш як 200 мільйонів доларів».

«Придбання компанії Curv є частиною наших зусиль щодо інвестування в таланти і технології, щоб реалізувати наше бачення більш відкритої фінансової системи», – сказав Хосе Фернандес да Понте, віцепрезидент і генеральний менеджер підрозділу PayPal по криптовалюті і блокчейну. «Під час наших розмов з командою Curv ми були вражені їх технічним талантом, підприємницьким духом і мисленням, що лежить в основі технології, яку вони створили за останні кілька років».

Багато публікацій з посиланням на анонімні джерела “знайомих з цим питанням” повідомили новини про придбання PayPal Curv на початку цього місяця. Однак деякі інвестори помилково прийняли придбання криптовалютної компанії зі зберігання криптовалют за власний токен протоколу децентралізованого фінансування Curve Finance. Ціна токена CRV Curve зросла ще більше. більш ніж на 10% до 2,60 долара протягом години після появи новин, але з того часу впав до 2,35 долара.

Придбання Curv послідувало за розширенням PayPal в кріптосфері. У жовтні 2020 року, платформа вперше оголосила, що її клієнти будуть може використовувати криптовалюту для здійснення покупок у будь-якого продавця у своїй мережі, починаючи з 2021 року. В даний час жителі США можуть використовувати платіжну платформу для покупки і продажу криптовалюти, але PayPal заявила, що скоро розширить до Сполученого Королівства.

Ціна акцій PayPal впала більш ніж на 15% в березні, з 273,63 долара до 230,57 долара на момент публікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *