7 Березня 2021 в 21:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Кращі додатки для торгівлі криптовалютою

Share this page to Telegram

Вибір підходящої платформи

Перш ніж розглядати кращі додатки для криптовалют 2021 року, ми хотіли б швидко викласти критерії доповнення, які підберуть доповнення під наші вимоги.


Наприклад, що вас більше цікавить: низька комісія або великий вибір криптовалют для торгівлі? У будь-якому випадку, вам потрібно провести ретельне дослідження, перш ніж зробити вибір.
Щоб допомогти вам знайти правильний напрямок, ми пропонуємо розглянути кращі програми для торгівлі криптовалютою у 2021 році на нашу думку. Крім того, ми також розповімо про ключові показники, на які вам потрібно звернути увагу перед вибором біржі.

На наш погляд, найбільш важливими є наступні показники:

Традиційне володіння або CFD

Перш за все, потрібно з’ясувати, яка у вас короткострокова або довгострокова стратегія. Наприклад, ви хочете купити провідні криптовалюти, такі як Bitcoin і Ethereum, а потім утримувати їх протягом декількох місяців або років? В цьому випадку вам, можливо, краще підійде криптовалютний брокер, який підтримує поширені способи оплати.

Якщо ж ви хочете активно торгувати криптовалютою, щоб отримувати прибуток від кожного руху цін, вам підійде платформа для торгівлі CFD. Емітенти CFD зазвичай дозволяють торгувати криптовалютою без будь-яких комісій, вам потрібно буде брати до уваги тільки спред.

Примітка: CFD (контракти на різницю) відстежують ринкову ціну активу. Це дозволяє вам заробляти на криптовалюті, не володіючи монетами. При цьому ви просто спекулюєте на рухах ціни  вгору або вниз.

Регулювання

Регулювання в просторі криптовалютної торгівлі є свого роду сірою зоною. Якщо ви використовуєте постачальника CFD, то платформа зі стовідсотковою ймовірністю буде жорстко регулюватися.

Наприклад, такі компанії, як eToro, IG і Plus500, мають ліцензії від британського Управління фінансового нагляду (FCA) і Австралійської комісії з цінних паперів та інвестицій (ASIC). Інші авторитетні органи видачі ліцензій: кіпрська Комісія з цінних паперів і бірж (CySEC) і Валютне управління Сінгапуру (MAS).

На іншому кінці спектру знаходяться традиційні криптовалютні біржі, такі як Binance, і вони все ще практично не регулюються. Це дещо дивно, якщо врахувати мільярди доларів, які проходять через них кожен день.

Підтримувані пари та фінансові інструменти

Термін «криптовалютний трейдинг» є досить загальним, не в останню чергу тому, що він може відноситися до декількох фінансових продуктів. Наприклад, якщо ви хочете торгувати криптовалютою проти долара США, вам потрібно переконатися, що обрана Вами програма підтримує пари з фіатнимі валютами.

Крім того, ви можете торгувати криптовалютними крос-парами.

Це валютні пари, які містять два цифрових активи. Наприклад, BTC / ETH або XRP / ETH. Якщо ви досвідчений кріптотрейдер, який прагне вивести все на новий рівень, то вам варто звернути увагу на такі речі, як маржинальна торгівля, кредитне плече і короткі продажі.

1. eToro – кращий додаток для торгівлі криптовалютою

Отже, тепер ви знаєте, на які чинники слід звертати увагу при виборі програми для криптовалютного трейдингу, так що ми можемо перейти до обговорення варіанту номер один – eToro.

eToro, запущений в 2007 році, обслуговує більш ніж 12 мільйонів трейдерів по всьому світу. Вам надається можливість торгувати через основний сайт сервісу або через повноцінний мобільний додаток. У версіях для IOS і Android.

eToro пропонує як традиційні активи, так і CFD, забезпечуючи достатню гнучкість. 

Наприклад

Якщо у вас є бажання інвестувати в криптовалюту, ви можете зробити це через eToro й отримати 100% право власності. Однак вивести свої монети на особистий гаманець буде неможливо. Тобто, вони залишаться на платформі eToro до тих пір, поки ви не вирішите їх продати. Якщо ви хочете застосувати кредитне плече або відкрити коротку позицію, це робиться за допомогою CFD. Якщо ви хочете торгувати криптовалютними крос-парами, це робиться за допомогою CFD. В цілому eToro дозволяє купувати та продавати 16 криптовалют в традиційному розумінні. В їх число входять Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, EOS і інші.

Доступні різні криптовалютні пари: як крипто-фіат, так і крипто-крипто. Наприклад, ви можете торгувати криптовалютою в парах з USD, GBP, JPY та EUR. Крім того, тут представлені крос-пари, такі як EOS / XLM або BTC / EOS.

Збори та комісії

Крім великої пропозиції торгованих криптовалютних продуктів, додаток eToro виділяється з-поміж конкурентів в плані зборів.

І ось чому

Поповнення рахунку: внести кошти можна за допомогою традиційної дебетової / кредитної картки, електронного гаманця або банківського рахунку без сплати будь-яких комісій. Єдиною комісією, пов’язаної з фінансуванням вашого рахунку, є збір за конвертацію валюти в розмірі 0,5% для всіх депозитів, в яких не використовуються долари США. У порівнянні з Coinbase, яка стягує 3,99% при поповненні рахунку за допомогою дебетових карт, це дуже непогано.

Комісія 0%: незалежно від того, чим саме ви займаєтеся: купуєте криптовалюту або торгуєте CFD, в eToro ви не будете платити ніяких комісій. Однак вам потрібно буде враховувати овернайт-збори за використання позикових коштів, якщо ви торгуєте CFD. Це галузевий стандарт в просторі CFD, і плата буде стягуватися за кожен день, якщо ви залишаєте свою позицію відкритою після закриття ринку.

Конкурентні спреди: в eToro спреди не є найнижчими в галузі, але вони цілком можуть бути конкурентоспроможними – особливо якщо ви інвестуєте на довгострокову перспективу. Але ви повинні очікувати, що при торгівлі менш ліквідними парами спред буде більше.

Зняття коштів: виведення грошей з програми eToro через обраний вами платіжний метод відбувається без будь-яких проблем. Найкраще те, що платформа стягує всього 5 $ за виведення коштів.

В цілому, eToro – дуже сильний варіант, особливо в плані торгових зборів і комісій.

Безпека і регулювання

Що стосується безпеки ваших коштів, eToro регулюється трьома організаціями. До них відносяться FCA, ASIC і CySEC. Вони видають ліцензії та мають відмінну репутацію у сфері брокерських онлайн-сервісів.

Всі вони пред’являють суворі вимоги до брокерів і торговим платформам, наприклад:

 • Платформи зобов’язані зберігати кошти клієнтів на окремих банківських рахунках.
 • Проведення регулярних аудитів у незалежних фахівців.
 • Платформи повинні запитувати посвідчення особи у всіх трейдерів.
 • Наявність ясного попередження про ризики торгівлі фінансовими інструментами такими як криптовалюта.

Інші примітні особливості

Додаток для кріптотрейдинга eToro пропонує ще ряд функцій, про які варто згадати.

В їх число входять:

Кредитне плече

eToro дозволяє торгувати криптовалютними CFD з кредитним плечем. Згідно з правилами, встановленими ESMA, жителі Великобританії та Європи мають обмеження на рівні 1: 2. Це означає, що баланс рахунку в 500 $ дозволить відкрити угоду вартістю 1000 $. Єдиний виняток робиться тільки для тих, хто має класифікацію професійного трейдера. При наявності такої класифікації ви отримаєте значно більше можливостей.

Якщо ви проживаєте за межами Великобританії / Європи, ліміти на торгівлю криптовалютою будуть набагато більші. Конкретна сума, швидше за все, буде залежати від вашого місця розташування.

Копі-трейдинг

Додаток пропонує інноваційну функцію під назвою «Копі-трейдинг«. Простіше кажучи, вона дозволяє вам використовувати платформу для пошуку криптовалютного трейдера, показники якого вам подобаються. Вибравши відповідного трейдера, ви зможете дзеркально скопіювати його портфель.

 Крім того, ви можете налаштувати систему на копіювання всіх угод цього трейдера. В результаті ви отримуєте можливість для заробітку на криптовалюті, взагалі нічого не роблячи. Це здорово, якщо у вас мало досвіду покупки та продажу цифрових валют або просто немає часу активно торгувати. 

Інші класи активів

Треба також зазначити, що додаток eToro відмінно підходить для тих, хто хоче диверсифікувати свої інвестиції, використовуючи інші класи активів. Наприклад, ви можете вкласти гроші в ETF і понад вісімсот акцій, отримуючи при цьому повне право власності. 

Якщо ви цікавитеся традиційним трейдингом, у вас також буде доступ до індексів, Форекс, металам, енергоносіям, державним облігаціям і т. Д. Всі вони випускаються в формі CFD, тому трейдерам надається кредитне плече і можливість відкриття коротких позицій.

2. Binance – кращий мобільний додаток для криптовалют за кількістю торгованих пар

Binance не потребує представлення серед користувачів криптовалютних бірж – не в останню чергу тому, що на цю біржу припадає один з найбільших обсягів торгівлі у світі. Наприклад, тільки за останні 24 години обсяг торгів на Binance склав більш ніж 9 млрд доларів (за даними CoinMarketCap).

Більшість трейдерів воліє купувати та продавати пари через основний вебсайт Binance, проте біржа також пропонує торговий додаток. Цю програму можна звантажити безплатно, і воно відповідає специфікації на базі iOS і Android. Як і в разі eToro, у вас буде один обліковий запис, який можна використовувати на всіх пристроях.

Криптобіржа бінанс

Однією з видатних особливостей Binance є доступність великої кількості криптовалютних пар. На момент написання статті там було понад 600 пар.

Це означає, що користувач отримує доступ до криптовалют всіх форм і розмірів. Наприклад, якщо ви шукаєте можливість торгувати такими валютами, як Bitcoin, Ethereum або Bitcoin Cash, вам буде запропоновано величезна кількість пар. Крім того, якщо ви хочете отримати доступ до менш ліквідних проєктів, таким як Troy, Polymath або Status, на біржі Binance вони теж є.

Структура торгівлі

Binance не пропонує продукти типу CFD. Навпаки, ви будете купувати та продавати криптовалюту в традиційному сенсі цього слова. Однак ви все одно будете торгувати парами.

Наприклад

Ви вирішили відкрити позицію по Bitcoin проти Ethereum. Таким чином, вам потрібно буде відкрити операцію з ETH / BTC.

Припустимо, що пара оцінюється в 0,0348. Це означає, що за кожен 1 ETH ви отримаєте 0,0348 BTC.

Як і у випадку з реальними валютами, вартість ETH / BTC може рости та падати з кожною секундою.
Так що вам потрібно подумати про те, куди піде ціна пари: вгору (ордер на покупку) або вниз (ордер на продаж).

Якщо ви розмістите ордер через торговий додаток Binance, позиція залишиться відкритою до тих пір, поки ви не вирішите її закрити. Після цього ваш прибуток або збиток буде визначатися правильністю та сумою вашої позиції.

Спотові пари бінанс

Крім спотових торгових пар, додаток Binance також надає доступ до більш складних продуктів. До них відносяться безстрокові ф’ючерсні контракти, які дозволяють застосовувати кредитне плече.

Оскільки структура похідних інструментів Binance виходить за рамки традиційних правил торгівлі, платформа може запропонувати кредитне плече до 1: 125. Це означає, що баланс рахунку у 200 $ дозволить відкрити угоду з максимальною вартістю у 25 000 $.

Збори і комісії


З точки зору торгових зборів платформа Binance дуже конкурентоспроможна.

Наприклад


Найвища торгова комісія, що стягується додатком Binance, становить 0,1%. Ця сума стягується з обох кінців угоди. Наприклад, припустимо, що ви відкрили операцію по BTC / XRP на суму 500 $. Це обійдеться вам всього в 0,50 $ комісійних. Якщо ви потім продасте пару на рівні 550 $, ви заплатите комісію в 0,55 $. Це дуже конкурентоспроможна ставка.

Але ви можете знизити торговельні збори до ще більш низьких ставок, якщо використовуєте монету BNB. Це внутрішній криптовалютний токен мережі Binance.

Якщо ви збираєтеся торгувати безстроковими ф’ючерсними контрактами через додаток Binance, розмір зборів починається все з 0,02%.

А ось якщо ви плануєте внести фіатну валюту в Binance за допомогою своєї кредитної картки, ціна може бути досить високою. Вона становить приблизно 3,5% за транзакцію або 10 доларів США.

З іншого боку, якщо ви можете внести кошти за допомогою криптовалюти, то Binance не стягує ніяких комісій. З точки зору виведення криптовалюти, комісія буде аналогічна платі за Майнінг блокчейну відповідної монети або токена.

Безпека і регулювання


Діяльність Binance не регулюється жодним державним органом. Це означає, що ви не можете бути на 100% впевнені в безпеці ваших грошей. З іншого боку, Binance має відмінну репутацію у своїй сфері та, що особливо важливо, кожен день обробляє обсяги торгів на мільярди доларів.

Хоча біржа працює без ліцензії, безпеку вашого облікового запису забезпечується рядом захисних заходів. У їх числі 2FA (двофакторна аутентифікація), білий список адрес, холодне сховище, антифішинговий інструменти та «SAFU«.

Останнє позначення розшифровується як «безпечний фонд активів для користувачів Binance» (Secure Asset Fund for Users). Це резерв, який поступово поповнюється. Якщо станеться нещастя і Binance буде зламаний, резерв буде використаний для виплати компенсацій жертвам.

3. Coinbase – кращий додаток для торгівлі криптовалютою для новачків

Coinbase додаток

Отже, додаток Coinbase дозволяє купувати та продавати 22 криптовалюти.

В їх число входять

 • ATOM.
 • BAT.
 • BTC.
 • BCH.
 • BSV.
 • DAI.
 • DASH.
 • EOS.
 • ETH.
 • ETC.
 • KNC.
 • LINK.
 • LTC.
 • OMG.
 • OXT.
 • REP.
 • USDC.
 • XLM.
 • XRP.
 • XTZ.
 • ZEC.
 • ZRX.

Всі перераховані вище цифрові валюти можна придбати в традиційному сенсі, тобто, ви отримаєте право власності на 100%. На відміну від eToro, торговий додаток Coinbase дозволяє виводити криптовалюту на особистий гаманець.

Зручність для користувача


З точки зору зручності використання навряд чи ви знайдете щось краще, ніж Coinbase. Після того, як ви звантажите мобільний додаток, вам буде запропоновано створити обліковий запис. Для цього потрібна певна особиста інформація з вашим офіційним посвідченням особи. Що стосується останнього, то вам потрібно буде сфотографувати свій паспорт / водійські права. Після цього ви можете легко поповнювати рахунок за допомогою фіатної валюти.

По суті, якщо ви хочете відразу почати торгувати, можна внести кошти за допомогою дебетової картки. На жаль, за це доведеться заплатити 3,99% – навіть більше, ніж в Binance. В якості альтернативи є банківські перекази, які, як правило, безкоштовні, хоча це буде залежати від вашого місця розташування. У разі банківського переказу також доведеться почекати кілька днів, поки не буде зроблено розрахунок.

Коінбас кабінет

Відразу після поповнення рахунку ви можете почати купувати та продавати криптовалюту. Торгівля кожної криптовалюти ведеться проти долара США.

Торгові збори


Що стосується торгових зборів, Coinbase має стандартну ставку покупки / продажу в розмірі 1,5%
Якщо ви купите біткоїн на суму 1000 доларів, потрібно буде заплатити комісію в розмірі 15 доларів.
Продаючи біткоїн на суму 10 000 $, ви заплатите 150 $.
За загальним визнанням, це додаток є менш конкурентоспроможним, ніж варіанти, згадані вище. Так що, якщо ви повний новачок, можливо, вам доведеться пожертвувати вартістю угод заради зручності користувача.

Безпека і регулювання

Coinbase має відмінну репутацію у регуляторів в США. Компанія зареєстрована в FinCEN як «бізнес фінансових послуг» (Money Service Business), тобто, вона повинна відповідати американським законам. В першу чергу це закони по боротьбі з відмиванням грошей, пов’язані з KYC. Простіше кажучи, всі клієнти Coinbase зобов’язані пройти процедуру ідентифікації.

Коінбас торгівля

Крім того, Coinbase знаходиться в процесі отримання брокерської ліцензії від SEC. Крім США, біржа Coinbase також зареєстрована в FCA. Внутрішня безпека в Coinbase також знаходиться на вищому рівні. Наприклад, понад 98% клієнтських коштів зберігаються в холодному сховищі, до того ж додаток використовує 2FA.

Рахунки в доларах США також захищені страховкою FDIC, яка покриває перші 250 000 $. «Сховище» (Vault) також є зручною функцією захисту програми, яка ставить 48-годинну блокування на всі запити на виведення коштів


4. Plus500 – краще додаток для торгівлі криптовалюта з використанням демо-рахунку

Plus500 – це торгова онлайн-платформа, яка пропонує тисячі інструментів типу CFD. Крім криптовалют, таких як Bitcoin, Ethereum і NEO, ви також можете торгувати акціями, індексами, товарами, облігаціями і багатьом іншим.

Plus500 обзор

Доступ до Plus500 надається через основний вебсайт для настільних комп’ютерів або через спеціальне мобільний додаток. Додаток доступний в iOS і Андроїд, і в ньому можна користуватися всіма функціями основної браузерної версії платформи.

Всіма криптовалютами, доступними на Plus500, можна торгувати проти долара США. Платформа також пропонує «Кріпто-індекс«, який дозволяє вкласти гроші в десять найбільших монет за ринковою капіталізацією. Індекс є зваженим, так що ви отримаєте доступ до великої кріптовалютной арени.

Демо-рахунок


У вас не повинно бути ілюзій – заробляння грошей за рахунок торгівлі криптовалютою на регулярній основі є подвигом, зробити який вдалося дуже небагатьом. Тому, якщо у вас мало досвіду роботи на кріптовалютних ринках, варто вибрати торговий додаток з демо-рахунком. Саме це Plus500 пропонує всім своїм клієнтам.

Вам просто потрібно завантажити додаток і відкрити рахунок, після чого ви отримаєте доступ до торгівлі криптовалютою за допомогою віртуальних «фантиків«. Важливо відзначити, що демо-рахунок Plus500 повністю відображає реальні торгові умови.

Він дозволяє

 • Торгувати криптовалюту, не ризикуючи своїми власними грошима.
 • Освоїтися з такими речами, як ринкові і лімітні ордери, ковзаючі і прості стоп-лосс і тейк-профіти.
 • Навчитися користуватися кредитним плечем.
 • Отримати уявлення про те, як працюють кріптовалютние тренди.
 • Дізнатися, яка торгова стратегія краще підходить для вас.
 • Вивчити всі тонкощі управління ризиками.
торгівля на плюс500


Показані вище криві навчання гарантують, що ви зможете максимально ефективно торгувати криптовалютою на реальних ринках.

Торгівля на реальні гроші

Після того як ви потренуєтеся торгувати криптовалютою за допомогою демо-рахунку Plus500, можна розглянути можливість переходу на реальні гроші.

 • Ось що вам потрібно знати про торговельному додатку цього провайдера:
 • Незалежно від того, якою криптовалютою ви плануєте торгувати, Plus500 не стягує ніяких торгових комісій.
 • Всі криптовалютні продукти тут представлені в формі CFD.
 • Вам надається можливість відкривати довгі або короткі угоди за всіма криптовалютами.
 • Спреди можуть варіюватися протягом усього торгового дня, але, як правило, вони цілком конкурентоспроможні.
 • Plus500 пропонує можливість використання кредитного плеча. Знову ж, жителі Великобританії і Європи мають обмеження кредитного плеча на рівні 1: 2 (не рахуючи професійних клієнтів). В інших регіонах ви можете отримати плече до 1: 300.
 • Для початку роботи з реальним торговим рахунком платформа Plus500 вимагає мінімального депозиту в розмірі 100 $. Внести його можна через мобільний додаток за допомогою дебетових / кредитних карт, банківських переказів або Paypal.

Безпека і регулювання


Якщо ви використовуєте програму Plus500 для торгівлі вам не доведеться турбуватися про безпеку. По-перше, платформа регулюється кількома ліцензуючими органами вищого рівня. До них відносяться FCA, ASIC, MAS і CySEC.

Це означає, що всі кошти клієнта зберігаються на окремих банківських рахунках, при цьому провайдер дотримується всіх законів, що стосуються боротьби з відмиванням грошей. Батьківська компанія Plus500 також котирується на Лондонській фондовій біржі з поточною ринковою капіталізацією в 1,25 млрд фунтів стерлінгів.

Варто також відзначити, що вам не потрібно турбуватися про можливість злому платформи, тому, що ви будете торгувати CFD. Якщо зовсім все спростити, це означає, що торгуємої криптовалюти не існує. CFD – це просто інструмент, який відстежує її реальну ціну.

Вердикт

У підсумку, мобільних додатків для криптовалютної торгівлі дуже багато. Однакових додатків немає, тому вам потрібно витратити якийсь час на вивчення своїх пріоритетів. Як вже говорилося в цій статті, певні додатки підходять для певних вимог.

Наприклад, якщо ви шукаєте додаток, в якому доступні сотні криптовалютних пар, то вам краще за все підходить Binance. З іншого боку, якщо для вас важливіше зручність використання, eToro або Coinbase можуть виявитися кращим для вас.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар