16 Листопада 2023 в 20:35
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Як обміняти usdt з виведенням на карту приват

Звичайні засоби використання грошей потроху відходять на другий план, поступаючись іншим видам розрахунків. На зміну фіатній валюті прийшли криптомонети. У зв’язку з цим виникла необхідність їх обміну. Якщо хочеться, щоб ця процедура відбувалася безпечно, швидко та вигідно, потрібно розуміти правила пошуку найбільш оптимального засобу виведення грошей на картку.

В сучасному житті існує багато варіантів того, як отримати на власний рахунок гривні після продажу крипти, або можна здійснити обмін usdt з карткою приват. Не всі засоби і можливості відповідають головним вимогам щодо швидкості та надійності транзакцій. Тому кожен з клієнтів шукає найбільш сприятливі умови для здійснення криптовалютних операцій.

Історія виникнення USDT та детальний опис процедури їх обміну

Стейблкоїни від Тізер з’явилися майже десять років тому і власної мережі в них немає. Це пояснює причину того, чому вони випускаються у різних блокчейнах. Від останніх залежить швидкість обробки транзакцій і розмір комісії. 

Перед обміном USDT з карткою Приват переконайтеся, що на ній є достатньо коштів для сплати комісії обмінника. Якщо використовується картка, випущена не в Україні, може знадобитися вказати додатковий код безпеки, який приходить у СМС-повідомленні. Якщо обмінник не надає можливості виводу коштів на картку Приват, можна вибрати інший спосіб виведення, наприклад, переказ на банківський рахунок того ж банку.

Переваги обміну USDT через карти Приват

Кожен з порталів завжди пропонує своїм клієнтам великий вибір обмінних пар. До них зазвичай додають найбільш популярні з них, які користуються попитом у трейдерів. Сервіси гарантують своєчасне списання коштів і їх зарахування на рахунок клієнта з мінімальною комісією за скоєння операції. Той, хто має картку Приват, може без проблем і швидко купити або продати Тізер. При цьому всі дії дуже прості та досить зрозумілі навіть для новачків у цьому питанні.

Які кроки потрібно виконати для здійснення операції обміну крипти і виведення коштів на картку Приватбанку:

  • створюється гаманець;
  • заповнюються свої особисті дані;
  • вводять реквізити, куди зараховувати гроші;
  • вказують суму крипти, яку треба вивести;
  • підтвердження дій.

Вся процедура займає десь близько 10-15 хвилин часу. І головне – це швидкість списання криптовалюти та перерахування коштів на картку Приватбанку. У разі виникнення будь-яких запитань потрібно звернутися до співпрацівників обраного сервісу.

 

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар