27 Червня 2022 в 12:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Як в телеграм створити криптогаманець та купити USDT карткою українського банку

Як зберегти власні кошти за допомогою Alice-Bob?

Криптогаманець Alice-Bob працює в Телеграм у вигляді бота, що використовує звичний україномовний інтерфейс чату в месенджері. Телеграм-бот дозволяє купувати токени за допомогою гривневих карток Visa та MasterCard українських банків. Для того, щоб створити гаманець з функцією обмінника та підтримкою гривневого шлюза достатньо стартувати бот @alicebobbot  

Сервіс побудовано на протоколі GeoProtocol, завдяки чому операції обміну між фіатними коштами та цифровими активами відбуваються майже миттєво та надійно захищені. Кастодіальний гаманець автоматично підв’язується під телеграм-ID. Власник гаманця може самостійно генерувати крипто-адреси в один клік для прийому переказів в популярних криптовалютах від інших користувачів, використовувати їх в рамках p2p та для роботи з обмінниками, чи виводити активи з біржі.

Alice-Bob Bot дозволяє поповнити баланс обраної валюти одразу декількома способами: надіслати крипто-адресу для транзакції, сгенерувати QR-код та показати його партнеру для сканування або зробити запит на отримання бажаної суми в обраній валюті безпосередньо в телеграм-чат. 

Криптогаманець в Телеграм @alicebobbot поєднує в собі функції онлайн-обмінника: сервіс працює з BTC та ETH, понад десятком добре відомих альткойнів на кшталт SOL, затребуваними стейблкойнами. Будь яку криптовалюту з переліку можна придбати за UAH, задепонувавши на рахунку гривню, використовуючи картки для виплат українських банків. Ввід гривні здійснюється без комісії. 

Бот стане у нагоді кожному, хто хоче диверсифікувати портфель заощаджень та придбати криптодолари, щоб застрахувати гривню від інфляції. Купити USDT, прив’язані до курсу американського долара, карткою українського банку в критообміннику можна дешевше, ніж обміняти гривню на фіатні USD на чорному ринку. Нагадаємо, що купити іноземну валюту під час військового стану неможливо, тому стейблкойни можуть розглядатись, як надійна альтернатива в цифровому вираженні.

Криптообмінник в Телеграм працює без вихідних, 24/7. Служба підтримки спілкується українською та англійською, оперативно відповідає та допомагає новачкам допроводити транзакції. Завдяки відсутності прихованих платежів, курси та комісії всередині бота вигідно відрізняють сервіс з поміж схожих проєктів. Користувач отримує саме ту суму, що бачить на екрані під час узгодження операції. 

Криптогаманець в Телеграм Alice-Bob Bot наразі працює над розширенням функцій. В червні 2022 базове меню бота дозволяє:

  • поповнювати баланс в UAH для обміну на BTC, USDT, ETH та альткойни;
  • створювати криптоадреси в один клік;
  • надсилайте криптовалюту користувачам сервісу прямо в месенджері без комісії;
  • швидко обмінювати валюти між собою за вигідним курсом;
  • виводити цифрові активи в гривневому еквіваленті на карту VISA/Mastercard.

Наразі тестуються можливість створювати товарні оголошення в телеграм-каналі з кнопкою оплати карткою або у криптовалюті. На думку розробників, подібний функціонал дозволить перетворити Телеграм в зручний маркетплейс. Також ведуться роботи над краудфандинговими кампаніями — за допомогою Alice-Bob Bot можна, наприклад, створити благодійний збір коштів в каналі на “Байрактари”.

Показати більше

Ваш коментар