11 Січня 2024 в 09:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

ChatGPT дав прогноз ціни Ethereum

ентеріум берлін

Напередодні ухвалення рішення по спотовим біткоїнам-ETF ми стали свідками американських гірок, по верхах і низах яких швидко переміщався біткоїн, захоплюючи за собою багато альткоїнів.

Можливо, з цієї причини зріс інтерес трейдерів до стабільнішого Ethereum (ETH), через який відзначалося зростання обсягу торгів. Цей крок наголошує на зміні настроїв на ринку, вважає криптоаналітик The Wolf of All Streets.

Враховуючи останні дані та ймовірність того, що це схвалення вплине на ціну альткоїнів, інструмент зі штучним інтелектом від OpenAI чат-бот ChatGPT визначив ціну Ethereum у разі схвалення біткоін-ETF Комісією з цінних паперів та бірж (SEC).

Найімовірніший сценарій включає діапазон цін ETH від $5000 до $7000, рівнів, до яких підніметься ціна завдяки позитивним настроям ринку.

За оптимістичного сценарію схвалення біткоін-ETF може викликати більший інституційний інтерес до криптовалютів, що принесе користь Ethereum через його гарну представленість на ринку.

Позитивні події, такі як досягнення у технології Ethereum та прогрес у додатках децентралізованого фінансування (DeFi), можуть посилити оптимістичний прогноз та підвищити ціновий діапазон із $8 000 до $10 000.

За ведмежого сценарію можуть відбутися збої в регулюванні, проблеми з безпекою або ринкові спади, що потенційно спричинить розпродаж на ринку криптовалют.

Технічні проблеми або затримки у впровадженні Ethereum 2.0 можуть ще більше підірвати довіру інвесторів, що призведе до зниження тиску на ціну Ethereum, відкинувши ціну до $3000-4000.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар