7 Жовтня 2022 в 20:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржа байбіт : огляд офіційного сайту 2023

Біржа Bybit – платформа для торгівлі криптовалютними деривативами, створена у 2018 році.

Криптобіржа пропонує безстрокові контракти з топовими криптовалютами на вигідних умовах (у тому числі торгівлю з кредитним плечем) та забезпечує високу швидкість виконання, це популярна однорангова (P2P) біржа ф’ючерсів на біткойни та криптовалюти, що знаходиться в Сінгапурі, біржа є централізованою біржею.

Історія створення біржі Байбіт

Криптобіржа Байбіт була створена у березні 2018 року.

Команда засновників складається з професіоналів в індустрії блокчейну, форекс та інвестиційно-банківському бізнесі. За технологічні розробки відповідають експерти з Morgan Stanley, Tencent, Ping’an Bank та Nuoya Fortune.

У компанії зараз працює близько 250 співробітників, і штат постійно розширюється. Команда відкрита до спілкування з користувачами, активна у соціальних мережах та на форумах.

З СEO Bybit можна особисто поспілкуватись у Твіттері.

Власники Bybit?

У 2018 році Bybit заснував її власник та генеральний директор Bybit Бен Чжоу. Бен має досвід роботи на ринку Форекс, оскільки він успішно керував Форекс-біржею протягом 8 років. Інші члени команди Bybit мають досвід роботи в таких місцях як Morgan Stanley, Tencent та інших дуже авторитетних компаніях.

Bybit має значний список співзасновників і членів команди. Ймовірно, це одна з головних причин приголомшливого успіху біржі.
Бен Джоу

Bybit має штаб-квартиру у Сінгапурі, а також операційні офіси у Гонконгу. Біржа працює під назвою Bybit Fintech Limited та зареєстрована на Британських Віргінських островах.

Реєстрація та особистий кабінет

Щоб потрапити до особистого кабінету, користувачеві потрібно створити обліковий запис на біржі. Але перш за все – вибрати оптимальну мовну версію платформи. Інтерфейс Bybit перекладено 5 мовами: російською, англійською, корейською, китайською, японською.

 • Заповнюємо форму реєстрації, яка прямо на головній сторінці;
 • Вибираємо спосіб створення нового облікового запису: по електронній пошті або за номером телефону;
 • Відповідно, вказуємо актуальну пошту чи номер телефону з кодом, а також пароль;
 • Тиснемо Реєстрація;
 • На вказаний email система надіслала 6-значний код верифікації (код діє всього 5 хвилин);
 • Копіюємо його та вставляємо у відповідний рядок на сайті та тиснемо Завершити реєстрацію;

Безпека криптобіржі байбіт

Безпека – пріоритетний напрямок роботи Bybit. Біржа функціонує на основі кращої в індустрії системи ієрархічно детермінованих гаманців офлайн, що забезпечує надійне зберігання цифрових активів користувачів і платформи.

Щоб отримати доступ до налаштувань безпеки, потрібно зайти в особистий кабінет користувача і, натиснувши на значок профілю, вибрати Обліковий запис та безпеку.

Тут можна змінити пароль для входу та увімкнути додаткові методи захисту, а саме двофакторну автентифікацію 2fa.

Можна під’єднати SMS-аутентифікацію або Google аутентифікацію: навпроти потрібного способу вибираємо Налаштування та дотримуємося інструкцій.

Таким чином, на біржі застосовуються такі методи захисту:

 • Код SMS або 2FA-код для захисту облікового запису під час входу, виведення коштів, скидання
 • пароля, зміни налаштувань безпеки та перевірки керування API.
 • Кожна адреса депозиту, яка присвоюється користувачеві, є адресою гаманця офлайн;
 • Збір та виведення цифрових активів здійснюється за допомогою офлайн підписів;
 • При знятті коштів перевіряються всі записи про депозити блокчейну, записи про транзакції, а також залишки на рахунку окремих осіб та залишки на рахунку платформи.

Як поповнити рахунок та вивести кошти

На Bybit ви можете знімати гроші 3 рази на день. У той час як на BitMEX та інших конкурентів ви можете виводити кошти тільки один раз на день у певний час.

Для торгівлі на платформі Bybit потрібно спочатку поповнити рахунок.

Оскільки Байбіт є виключно криптовалютною біржею, то поповнення балансу фіатною валютою неможливе. Біржа підтримує лише один спосіб введення та виведення – криптовалюта.

На Bybit немає обмежень на мінімальну суму депозиту.

Покрокові дії для внесення депозиту:

 • В особистому кабінеті клацаємо по значку профілю та вибираємо розділ Активи;
 • На сторінці активів вибираємо валюту для поповнення та навпроти неї натискаємо Депозит;
 • Отримуємо свою депозитну адресу Bybit у будь-який спосіб: скануємо QR-код або копіюємо адресу гаманця;
 • Вказуємо цю адресу на сторонній платформі, звідки будемо переказувати кошти на біржу.

Зарахування коштів на рахунок Bybit відбувається після одного підтвердження транзакції у блокчейні.

Для виведення потрібної валюти у розділі Активи вибираємо кнопку Виведення коштів навпроти потрібної валюти, вводимо адресу гаманця та підтверджуємо дію за допомогою двофакторної аутентифікації. Система також видасть інформацію про комісію майнера, яка стягується з операції.

Мінімальні ліміти на виведення для кожної з монет:

 • Bitcoin — 0,0005 BTC;
 • Ethereum — 0,01 ETH;
 • EOS — 0,1 EOS;
 • Ripple — 0,25 XRP.

Зняття коштів відбувається 3 рази на день о 08:00, 16:00, 00:00 UTC. Ваш висновок коштів буде відкладено доти, доки його не буде підтверджено компанією Bybit. Іншими словами, ваш час виведення коштів може становити кілька годин. Проте максимальний час становить 8 годин, оскільки підтвердження виведення коштів відбувається кожні 8 годин.
Слід зазначити, що існує 30-ти хвилинне правило, яке означає, що виведення коштів, поданий після 07:30, не буде підтверджено о 08:00, а лише о 16:00.

Якщо час очікування перевищив 2 години з вказаних часових інтервалів, зв’яжіться з Bybit через чат або надішліть електронний лист на support@bybit.com

Що ще доступно на цій біржі

Користувачам доступний фіатний обмін, маржинальна та спотова торгівля, а також ф’ючерсні контракти. Основна спеціалізація біржі – торгівля безстроковими деривативними контрактами на криптовалюти.

Сайт біржі Bybit має повноцінний переклад російською мовою. Біржа позиціонує себе як орієнтована на користувачів з усього світу, тому пропонує не лише мультимовний інтерфейс, а й техпідтримку та демо-рахунок.

Bybit має високу ліквідність, яка становить більш ніж $50 млн., що дозволяє задовольнити потреби наших більш ніж 1.2 мільйонів користувачів з продажу/купівлі будь-якого обсягу криптовалютних активів у будь-який момент часу.
Біржа має мультимовний інтерфейс та підтримує 6 мов, у тому числі російську. Bybit бачить країни Росії та СНД своїм стратегічним регіоном та посилює свою присутність на ринках цих країн.

Мобільний додаток Bybit

У вік цифрового покоління, коли трейдери знаходяться в постійному русі, ви ймовірно, як і всі, захочете відстежувати відкриті позиції. Саме тому Bybit створив мобільний додаток з гарною функціональністю, який доступний на iOS та Android.

Додаток Байбіт

Насправді, програма має ту ж функціональність, що й комп’ютерна версія Bybit, з розширеними графіками та керуванням замовленнями. Трейдери також можуть встановлювати цілу низку цінових рівнів для відправки у вигляді push-повідомлень на свій телефон.

Як трейдер криптовалютних деривативів Bybit, ви також маєте ці розширені форми замовлень, доступні на основній біржі. Це не дуже поширене на інших біржах, за винятком, можливо, Phemex, яка також має свій мобільний додаток. У більшості випадків функції замовлення спрощені та зручні у використанні, тому вони чудово підходять для швидкого доступу.

Додаток ByBit є функціональним, але як трейдер, ймовірно, ви надасте перевагу використовувати торгівлю через Інтернет на ПК. Однак якщо ви постійно перебуваєте в дорозі, або якщо у вас є справи, а вам потрібно стежити за торгівлею, то програма Bybit дуже вам допоможе. Звичайно, ви не можете легко вивчати графіки і контролювати безліч ринків одночасно, проте це досить корисний інструмент для моніторингу позицій.

Програми доступні як в iTunes store, так і в Google Play. Вже завантажено десятки тисяч копій для Android та iOS, і відгуки виглядають цілком позитивними.

Інструменти

Основні інструменти біржі Bybit – безстрокові ф’ючерси. Для торгівлі ф’ючерсами надається кредитне плече 100х для BTC та 50х для інших токенів. На сайті біржі доступні такі торгові інструменти: BTC/USD, XRP/USD, EOS/USD, ETH/USD, LTC/USDT, LINK/USDT, XTZ/USDT.

Анонімність це ще одна важлива особливість біржі. Своїм клієнтам Bybit пропонує реєстрацію за телефоном або електронною поштою. Щоб розпочати торговельну діяльність, інші дані вам не потрібні.

Слід зазначити і те, що у червні 2021 року Bybit запустив фіатний шлюз – купівля криптовалюти за допомогою дебітової або кредитної картки Visa/Mastercard з фіксованою прозорою комісією 1.99%. При використанні функції вперше наш провайдер фіатного шлюзу компанія Banxa (топовий фіат-в-крипто-провайдер у світі) запитує спрощений KYC. Кошти зараховуються на баланс вашого рахунку на біржі протягом декількох хвилин. Аутентифікація запитується лише один раз, при першому використанні шлюзу. Користувачі вже оцінили цю зручність, швидкість і низьку комісію при покупці криптоактивів, і ця функція швидко здобула популярність.

Надзвичайно зручною функцією біржі є можливість торгувати з графіка, тобто здійснювати торгівлю прямо на графіку торгового терміналу в режимі онлайн. Є на біржі та хеджування ризиків, яке досягається за рахунок можливості одночасного використання угод на підвищення ціни активів та зниження. Інноваційний інструмент біржі, “Взаємне страхування” дозволяє користувачам страхувати свої угоди краще ніж будь-який стоп-лосс ордер.

Bybit здатна обробляти 100 000 TPS (транзакцій за секунду), що набагато перевищує показники конкурентів. До цього дня, Bybit ніколи не відчувала навантаження системи, що виглядає дуже перспективно. Як і біржа, так і ваша репутація зростають з часом. Це одна з головних причин, через яку трейдери в даний час вибирають Bybit замість BitMEX та інших бірж.

Служба підтримки Bybit – 24/7

Одна з головних переваг Bybit є цілодобова служба підтримки. Насправді одна з найпереконливіших причин торгувати на Bybit – їхня неймовірна служба підтримки. Служба підтримки реагує дуже швидко, і здається, завжди робить все можливе, щоб допомогти вам як клієнту. Користувачі соціальних мереж та YouTube впливові люди, і, схоже, всі вони згодні з тим, що служба підтримки Bybit – найкраща серед своїх конкурентів.

Якщо порівняти зі службою підтримки BitMEX, то не важко помітити, що Bybit явно виграє. BitMEX, схоже, не дбає про своїх клієнтів. У BitMEX відповідають на запити дуже повільно, не завжди надаючи клієнту відповідне вирішення проблеми.

Для швидкого спілкування з командою Bybit просто натисніть на вікно чату в нижньому правому куті інтерфейсу.

Кредитне плече

Поширене питання: чи можу я втратити більше, ніж поклав на біржу, а потім опинитись у боргу перед Bybit? Ні, ви ніколи не втратите більше, ніж покладете на рахунок Bybit. Якщо ви вносите 0,1 BTC на біржу Bybit, то максимальна сума коштів, яку ви можете втратити, становить 0,1 BTC. Більше того, ви ніколи не можете втратити більше, ніж кошти, які ви використовуєте для відкриття позиції.

Щоб зрозуміти це, вам потрібно знати основи торгівлі на Bybit, які ви дізнаєтеся з цієї швидкої інформаційної графіки. Якщо ви хочете знати, як торгувати біткойнами, вам необхідно розуміти маржинальну торгівлю, також відому як торгівля з використанням позикових коштів.

На біржі Bybit ви можете торгувати біткойнами з кредитним плечем до 100x. Простий спосіб розуміння торгівлі важелів, щоб думати про нього, як можливість відкрити позицію на суму більше грошей, ніж початкова маржа ви ризикуєте відкрити позицію. При торгівлі з використанням позикових коштів важливо знати, що маржинальна торгівля пропонує великі можливості, і ризики.

Комісія за торгівлю біткойнами та знижки на Bybit

У Bybit та сама система, що і на BitMEX. Проте, Bybit має дуже низьку комісію за виведення коштів у розмірі 0.0005 BTC порівняно із середнім показником на інших біржах, який приблизно дорівнює 0.0008 – 0.0009 BTC. Це означає, що комісія за виведення коштів Bybit на 41% нижча, ніж у середньому на Біткойн-біржах. Ви можете порівняти комісії на біржах у нашому списку бірж для торгівлі біткойнами.

Торгівля Байбіт

Найцікавіша частина зборів полягає в тому, що якщо ви використовуєте лімітний ордер, ви фактично отримаєте знижку замість платити комісію. Іншими словами, Bybit платить Вам за подання лімітних ордерів до книги замовлень. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, ознайомтеся з керівництвом Вybit.

 • Комісія за ринковий ордер (комісія одержувача): 0.075%
 • Комісія за лімітний ордер (комісія мейкера): -0.025%
 • Комісія за виведення коштів: 0.0005 BTC
 • Ставка фінансування Bybit: 0.02%/-0.02%

Приклад маржинальної торгівлі

Наприклад, якщо ви відкриваєте біткойн-позицію на Bybit, використовуючи BTC на суму 1000 доларів з 10-кратним кредитним плечем, ваша повна позиція коштуватиме 10 000 доларів. Це означає, що якщо ціна біткойнів підніметься лише на 1%, ви фактично отримаєте 10% вашої початкової маржі. Якщо ви використовуєте кредитне плече 25x і ціна биткойна піднімається на 2%, ваша рентабельність інвестицій складе 50% і т. д. Звичайно, те саме можна сказати, якщо ціна рухається в протилежному напрямку, але з негативною прибутковістю.

По суті, ви «позичаєте» біткойни біля біржі, щоб максимізувати свій прибуток. Однак це пов’язано з підвищеним ризиком через те, що називається «ліквідаційною ціною».

Ціна ліквідації – ризик?

Простіше кажучи збільшення кредитного плеча означає підвищений ризик. Наприклад, якщо ми відкриємо біткойн-позицію на 1000 доларів на Bybit з 10-кратним кредитним плечем, ми збільшимо наш прибуток у 10 разів, якщо ціна біткойнів зростатиме. Однак якщо ціна впаде на 10%, ми досягнемо ціни ліквідації. Якщо ви використовуєте 100-кратне кредитне плече, що є найвищим кредитним плечем, можливим на Bybit, нам знадобиться лише 1% зниження ціни біткойнів, щоб досягти ціни ліквідації.

Простіше кажучи, вище кредитне плече означає, що ціна ліквідації буде ближче до вашої ціни входу, що більш ризиковано. Ціна ліквідації завжди буде досягнута до того, як ціна досягне ціни банкрутства, як показано на зображенні нижче.

Коли ціна Біткойна досягає ціни ліквідації, наша позиція на Bybit «ліквідується», що в основному означає, що ми втрачаємо початкову маржу. Іншими словами, якщо позиція ліквідується, ми втрачаємо позицію та гроші, які ми використали для відкриття позиції. Це ризикована частина маржинальної торгівлі біткойнами.

Отже, щоб запобігти ліквідації позиції з кредитним плечем, ви завжди повинні встановлювати стоп-лосс, це надзвичайно важливо. Продовжуйте читати цей посібник з Bybit, тому що нижче ми крок за кроком пояснимо, як встановити правильний стоп-лосс.

Контракти, доступні на Bybit

Найуспішнішим контрактом на сьогоднішній день у криптографії за останні роки був безстроковий ф’ючерсний контракт на Біткойн на BitMEX. Чому? Тому що за допомогою моделі вічного свопу ви можете торгувати Біткойном зі 100-кратним кредитним плечем, не маючи розрахункової дати закриття позиції.

Модель вічного свопу геніальна, і Bybit фактично скопіював ту саму модель, що і BitMEX. А це означає, що ви можете відкривати довгі та короткі позиції на біткойни зі 100-кратним кредитним плечем, і ви можете тримати свою позицію відкритою доти, доки не вирішите її закрити. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як торгувати Біткойном на Bybit, можете почитати наше Bybit керівництво.

Плюси

 • Глобальная торговая платформа: 1,2 млн+ пользователей со всего мира;
 • Специализация на бессрочных контрактах;
 • Опытная команда, состоящая из профессионалов и экспертов в индустрии;
 • Мультиязычный интерфейс: 5 языков, в том числе русский;
 • Отсутствие верификации и полная анонимность;
 • Двухфакторная аутентификация: SMS-аутентификация или Coogle аутентификация;
 • Депозит без ограничений;
 • Высокая скорость размещения и сведения ордеров: 100 000 транзакций в секунду;
 • Усовершенствованная система ордеров;
 • Маржинальная торговля с кредитным плечом до 1:100;
 • Продвинутый торговый терминал (работа с индикаторами, графическими инструментами);
 • Возможность установки тейк-профита и стоп-лосса;
 • Двойная цена для защиты от манипуляций;
 • Бесплатный демо-счет;
 • Лучшая в индустрии система иерархически детерминированных оффлайн кошельков для хранения средств пользователей и платформы;
 • Партнерская программа (до 30% комиссий);
 • Бонусы за привлечение рефералов;
 • Мощная техническая база системы, функциональность и доступность которой достигает 99,99%;
 • Круглосуточная многоязычная служба поддержки;
 • Наличие страхового фонда;
 • Мобильное приложение для iOS и Android.
 • Ликвидность выше, чем у конкурентов;
 • Взаимное страхование для максимальной прибыли при минимальных убытках;
 • Стратегические push-оповещения для автоматизации торговли.

Мінуси

 • Плюси та мінусОбмежений список активів для торгівлі: всього 5 торгових пар;
 • Відсутність спотової торгівлі;
 • Відсутність системи знижок на торговельні комісії Taker.

Часто задавані питання

Що таке Bybit із перехресним плечем?

При крос-маржі кошти у вашому гаманці для маржинальної торгівлі розподіляються між кількома позиціями на одному торговому рахунку. Весь баланс розподіляється за вашими позиціями, щоб уникнути ліквідації.

Як розмістити лімітний ордер на Bybit?

Ви можете вибрати опцію “Ліміт”, і ви будете перенаправлені на сторінку замовлення. Ви можете встановити кратне кредитне плече, ціну та кількість ордера та просто натиснути кнопку «Купити / Довга».
Що таке тригерна ціна в Bybit?

Ціна спрацьовування є частиною ордера Stop Loss. Вам необхідно ввести тригерну ціну та лімітну ціну, щоб розмістити стоп-лосс, який буде активовано, коли ціна цінного паперу перетне тригерну ціну.
Що таке кросс-маржа Bybit?

Перехресна маржа на ByBit – це режим, який запобігає ліквідації за рахунок використання всього доступного балансу трейдера у рамках відповідного типу монети торгової пари.
Як Bybit розраховує ціну ліквідації?

Ціна ліквідації Bybit (LP) може бути розрахована за такою формулою: LP = середня початкова ціна x кредитне плече / [кредитне плече + 1- (підтримувана маржа x кредитне плече)]
Як працює умовне замовлення на Bybit?

Якщо трейдери встановлюють зазначену «ціну» як активацію, ордер спрацьовує тільки при виконанні умови. Це називається умовним ордером і може бути ініційовано індексною ціною, ціною відмітки або ціною останньої угоди.

Підбиваємо підсумок

Криптобіржа Bybit на ринку відносно нещодавно: з березня 2018 року. Але вже має велику клієнтську базу і здобула хорошу репутацію в мережі. Біржа націлена на міжнародний ринок, пропонуючи користувачам різних країн вибрати оптимальну мовну версію сайту. Таким чином, російськомовні трейдери можуть торгувати на Байбіті без мовного бар’єру, а також спілкуватися зі службою підтримки рідною мовою.

Основним продуктом, що пропонує біржа, є безстрокові ф’ючерси. На даний момент клієнтам доступно чотири ринку деривативів: BTC/USD, BTC/USDT, ETH/USD, EOS/USD та XRP/USD. Для торгівлі ф’ючерсами надається кредитне плече до 1:100.

Біржу відрізняє простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Серед клієнтів біржі — як трейдери-початківці, які можуть попрактикуватися в торгівлі на демо-рахунку, так і професійні учасники ринку, для яких доступна велика кількість інструментів, графіків і сигналів для трейдингу.

Окрім торгових можливостей, клієнти біржі отримують можливість заробляти на партнерській та реферальній програмах та отримувати різні грошові бонуси за виконання простих дій.

Команда відкрита до спілкування, швидко реагує на запити та зауваження користувачів та зацікавлена ​​в тому, щоб розвивати біржу як справедливе, прозоре та ефективне торгове середовище.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар