16 Березня 2021 в 22:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Огляд біржі Binance 2023

Обзор Біржі Бінанс

Binance – найбільша за обсягом торгів біржа криптовалют, заснована Чанпен Джао у 2017 році. Це перший майданчик, де з’явився власний токен BNB. Криптобіржа має підрозділи в Уганді, Джерсі та Сінгапурі. Перед оглядом Binance Exchange (головний проєкт) ознайомимося з іншими напрямками діяльності компаніїу 2023 році:

 • Academy – свого роду, Wiki по вивченню технології блокчейн і продуктів на її платформі. Підрозділ займається навчанням користувачів основної термінології, представлено багато статей про заходи безпеки, є поради по експлуатації технології, тести на знання Blockchain;
 • BCF – благодійний фонд, що займається збором коштів, надання медичної допомоги, в тому числі в країнах третього світу;
 • Info – огляди різних проєктів на базі Блокчейн-технології;
 • Labs – фонд соціального впливу, головне завдання якого полягає в розширенні можливостей підприємців та розвитку проєкту, що користуються Blockchain або криптовалютами;
 • Launchpad – платформа для запуску токенів, служить для створення первинної біржової пропозиції (IEO) з метою залучення інвестицій в проєкт користувачів;
 • Research – займається дослідженням і аналізом продуктів, а також ідей однодумців;
 • Trust Wallet – офіційний мультивалютний (підтримує різні криптовалюти) гаманець Binance.

Огляд екосистеми біржі Binance

Як ви вже зрозуміли, наша головна мета полягає в огляді біржі Binance, тому, що це основний проєкт компанії. Не секрет, що майданчик набув широкої популярності у світі з запуском Binance Coin і завдяки регулярному розвитку біржі. Це дозволяє проєкту утримувати провідні позиції на ринку по обороту криптовалют. Відрізняється від більшості конкурентів інтуїтивно зрозумілим меню, чуйною техпідтримкою, великою інформаційною базою, підтримкою широкого асортименту перспективних альткоінів та інше. З кожним днем ​​реєструються нові трейдери, що також обумовлено хорошою ліквідністю майданчика та адекватною комісією.

Binance Coin


Головною перевагою екосистеми Binance власний токен. Суть в тому, що його можна використовувати для зменшення розміру комісії. Простими словами Binance Coin служить знижкою при покупці криптовалюти. Наприклад, купуєте 1 BTC і платите при цьому 0.1%, то маючи токен біржі, будете платити менше. При цьому з кожним роком розмір знижки на комісію для власників Binance Coin пропорційно зменшується:

 • перший рік – 0,05%;
 • другий рік – 0,025%;
 • третій рік – 0,0125%.


Разом з тим, ви можете в будь-який час продати токен Бінанс, вартість якого, як і в випадку з будь-якою іншою криптовалютою, залежить від попиту і пропозиції.

BNB також використовують для участі в IEO на Launchpad. Тобто, за токен біржі можна купувати цифрові монети інших проєктів, розміщених на цій платформі.

Binance Dex


Простими словами, мова йде про децентралізований проєкт майданчика. У випадку з Binance Dex кошти можна зберігати не на самій біржі, а на особистому гаманці користувача. Відповідно, ніхто крім вас не може заволодіти вашими ключами. Тобто, основна суть проєкту полягає в підвищенні рівня безпеки. Проєкт функціонує на базі технології Binance Chain. Здійснення торгів здійснюється за допомогою використання офіційного гаманця Trust Wallet.

Binance Chain


В огляді біржі Binance не буде зайвим згадати про платформу для створення токенів на протоколі BEP2. Основна мережа (Майнет) була запущена в травні 2019 року. Це дозволило деяким токенам на базі ERC20 перейти на торгівлю в рамках Binance Dex. Відповідно, в Ефіріума з’явився новий конкурент. На наш погляд, явних переваг у цій альтернативі зараз немає. Проте, вже багато проєктів встигли запуститися на біржі. Новини про перехід великих проєктів, включаючи LTO Network, Ankr Network, Mithril на потужності Бінанс привели до стрімкого зростання токенів.

Як заробляти на біржі Бінанс?

Безумовно, переважна кількість власників цифрових активів користуються централізованою біржею, через те, що альтернативний варіант ще досить «сирий» і обмежений в плані торгових пар. Щоб пройти реєстрацію на Binance, необхідно виконати наступні дії.

 • Переходимо по посиланню на офіційний сайт, натискаємо відповідну кнопку, вказуємо пароль і логін.
 • На вказану адресу електронної пошти прийде повідомлення, за яким необхідно перейти. На другому етапі рекомендується пройти аутентифікацію (необов’язково).

Це можна зробити одним із двох способів:

 • Пройти Google-аутентифікацію – для цього необхідно завантажити додаток APP Store або Google Play в залежності від операційної системи смартфона, потрібно буде просканувати QR-код і підтвердити дію;
 • Пройти SMS-аутентифікацію – потрібно вказати номер телефону і підтвердити код, який прийде в повідомленні.


Депозит і комісії


Сума мінімального депозиту на Бінанс залежить від методу оплати. Разом з тим, потрібно враховувати, що фіатних пар на біржі не так багато, альтернативою виступають стейблкоіни. Тобто, вносячи традиційні умовні одиниці (EUR, USD, RUB, UAH та інші) розраховуйте, що вони відразу будуть переведені в ту віртуальну валюту, яку вибрали одним з нижчеописаних способів:

 • Поповнення рахунку за допомогою обмінника – мінімальна сума введення коштів залежить від обраного обмінника (див. На bestchange) від 100 гривень і вище. При цьому найнижчі умови пропонуються за допомогою оплати електронними грошима (Вебмані, Яндекс.Деньги і Ківі);
 • Депозит через платіжний шлюз (Simplex, Koinal, BANXA, Paxful) – в цьому випадку мінімальна сума депозиту становить 10 доларів.
 • Депозит через Advcash Wallet – ресурс популярний серед країн СНД, тому дозволяє поповнити рахунок в RUB, UAH, KZT. Комісія на депозит становить 3%.
 • Депозит за допомогою банківської карти – тут шлюзом виступає все той же Advcash, але в такому випадку не обов’язково бути користувачем цієї системи. Мінімальний депозит 500 UAH, 1200 RUB, 20000 KZT.


Що стосується комісії, вона становить 0.1% від суми угоди. Як отримати знижку за допомогою токенів BNB, вже було описано раніше.

Як виводити кошти з кріптобіржі бінанс?


Вивести кошти з біржі можна в будь-якій криптовалюті, яка торгується на Бінанс. Для цього потрібно перейти в розділ «Spot Wallet» і далі натиснути «Withdraw». У вкладці «Crypto» можете за допомогою адреси гаманця переводити фінанси на інші біржі або гаманці, виводити віртуальну валюту в реальні гроші за допомогою обмінників.

Яка комісія на Бінансе за виведення коштів?

Тут все залежить від того, в якій криптовалюті ви водите. На біткоіни комісія складає 0,0004 BTC, на ефіріум – 0,003 ETH. Відповідно, в першому випадку доведеться заплатити більше в доларах, з огляду на поточний курс до долара.

Порада! Найвигідніше виводити в XRP на фіатні гроші, через те, що комісія на зазначену віртуальну валюту одна з найнижчих.


Разом з тим, не варто забувати, що на біржі передбачені обмеження на вивід різних криптовалют. Наприклад, не можна вивести менше 0.001 Bitcoin. Наостанок, варто додати, що при виведенні коштів з Binance або будь-який іншої біржі слід враховувати швидкість транзакції тієї чи іншої віртуальної валюти. Зокрема, для виведення BTC іноді доводиться чекати близько 3-4 годин на обробку транзакції, в той час, як XRP виводиться за лічені секунди (без урахування очікування підтвердження транзакції).

Також є можливість вивести кошти відразу в фіат. Для цього потрібно перейти у вкладку «Fiat», після чого вибрати відповідну валюту і платіжну систему. Найбільше платіжних систем є для виведення в євро, але зате українську гривню можна отримати відразу на карту.

Висновок про діяльність Binance


У підбивання підсумків огляду біржі Binance, розглянемо основні переваги та недоліки цього проєкту:

Плюси Бінанс:

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • високий рівень захисту даних;
 • адекватна комісія;
 • наявність токенів BNB з широкою сферою застосування;
 • хороша ліквідність (найбільший обсяг торгів);
 • підтримка різноманітних альткоінів;
 • є свій гаманець Trust Wallet;
 • чуйна підтримка;
 • інформаційна доступність;
 • вигідна реферальна програма.


Мінуси Бінанс:

 • Рідко проводяться конкурси для трейдерів.


Біржа Binance досі залишається однією з найкращих бірж, яка утримує свою аудиторію завдяки високій ліквідності, хороших обсягів торгів і надійності.

Стасенко Степан
Показати більше

Одна відповідь на “Огляд біржі Binance 2023”

Ваш коментар