1 Липня 2024 в 15:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Обмін біткоїна на готівку

Біткоїн виріс

Біткоїн – перша криптовалюта, з якої і почався розвиток усього ринку цифрових монет. Згенерований у 2009 році перший блок і став основним для подальшого розвитку цієї інноваційної платіжної системи. На сьогоднішній день ВТС – найбільш висококапіталізована і масштабована, найбільш надійна криптовалюта. Її використовують у різних цілях. У деяких країнах Bitcoin офіційно визнано альтернативним платіжним засобом. В інших його застосовують інвестори, трейдери в різних угодах, щоб отримувати максимальний прибуток.

Чудова стратегія – стейкінг, коли можна здійснювати обмін Bitcoin на USD і навпаки, і зберігати цифрові монети на перевірених криптогаманцях, щоб отримувати прибуток за рахунок підвищення цінності цієї крипти. У будь-якому разі необхідно визначитися з тим, де найкраще виконувати обмін біткоїна на гроші іншого виду, для чого достатньо переглянути інформацію на bestchange.com/bitcoin-to-dollar-cash-in-kiev.html. Саме тут надається актуальна інформація щодо найнадійніших і найвигідніших обмінників на сьогоднішній день, показується найкращий курс BTC USD та інших валютних пар.

Що таке сайти порівняння?

Переказ біткоїнів у долари чи іншу валюту, згідно із загальноприйнятими принципами функціонування криптовалютного сектору, завжди здійснюється на умовах безповоротності транзакцій. З огляду на популярність цієї ніші, в Мережі є чимало шахрайських ресурсів, які інколи доволі грамотно маскуються під надійні обмінники валют, а на ділі обманюють своїх клієнтів. Тому перед тим, як обміняти біткоїни на гроші в Києві або іншому місті, необхідно правильно зорієнтуватися у всьому розмаїтті фінансових посередників.

Завдання з вибору відповідного сервісу, щоб продати, купити, обміняти Bitcoin (BTC), значно спрощується, якщо скористатися інформацією з сайту bestchange.com. Спеціальний моніторинговий сервіс призначений для того, щоб надати трейдерам та інвесторам актуальну та достовірну інформацію. Рейтинги дозволяють швидко оцінити всі перспективи обміну ВТС.

Чому вигідно використовувати сайти порівняння?

Моніторингові сайти – це власне не обмінники, тут не можна здійснювати транзакції з продажу, купівлі або обміну крипти. Вони функціонують як інформаційні ресурси, де експерти проводять перевірки топових платформ і роблять свої висновки на підставі всіх отриманих даних. У результаті користувачі таких сервісів можуть максимально швидко отримати всю необхідну інформацію про обмінник, який зацікавив або не потрапив у поле зору:

  • кількість доступних валютних пар, які можна задіяти у своїй діяльності з метою отримання прибутку;
  • розмір комісії, що позначається на прибутковості кожної угоди;
  • рівень надійності різних обмінників криптовалюти;
  • найбільш вигідний обмінний курс біткоїнів на сьогодні;
  • способи обміну – тільки онлайн або ж є можливість отримати або віддати кеш у фіаті в обмін на крипту.

Таким чином, застосування моніторингового сайту дає змогу не тільки істотно заощадити свій особистий час, а й унеможливити ризик упущеного прибутку або фінансового просідання, переконатися в надійності обраного ресурсу. У результаті кожна угода проводиться швидко і безпечно, що є пріоритетом під час торгівлі криптою.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар