Біткоін

Норвезький мільярдер за день перетворився з критика біткоіну в інвестора

Норвезький мільярдер та інвестор Ейстейн Стрей Спетален ще 18 березня критикував біткоін, але з того часу встиг круто змінити своє ставлення, інвестувавши в саму криптовалюті в біржу.

В цьому місяці на конференції DNB Invest Спетален говорив: «Висновок, до якого я прийшов в ході свого аналізу: біткоін сьогодні споживає стільки ж електроенергії, скільки і вся Норвегія. Це надзвичайно шкідливе явище для навколишнього середовища. Влада і ЄС повинні негайно заборонити його. Це просто нонсенс. Існуючі платіжні системи прекрасно справляються зі своїми завданнями ».

В ході інтерв’ю виданню Finansavisen в п’ятницю Спетален несподівано оголосив, що став інвестором норвезької біржі криптовалюта Miraiex.

«Коли змінюються факти, змінююся і я. Я зустрівся з засновниками Miraiex Туком і Ойвідом на наступний день після запису подкасту і зрозумів, що помилявся. А коли я прочитав, що Хьелл Інге Реккі теж приєднався до біткоіну, вибір став очевидним. Я не можу допустити, щоб Реккі заробляв, а я ні », – заявив Спетален.

На початку березня норвезький промисловий магнат Хьелл Інге Реккі відкрив компанію Seetee з капіталом на 500 млн крон ($ 58,6 млн) для вкладення в біткоіни. Спетален повідомив, що теж купив криптовалюту, але на меншу суму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *