криптоактив Ripple

YouTube залагодив конфлікт з Ripple через шахрайського контенту

CEO Ripple Бред Гарлінгхаус повідомив, що він і компанія уклали мирову угоду з YouTube за позовом, поданим проти відеохостингу в 2020 році.

Позивачі звинувачували дочірню компанію Google в неприйнятті заходів до шахраїв, які просувають фейковий роздачі токенов XRP від ​​їх імені.

«Через навмисної і незрозумілої відмови YouTube від боротьби з широко поширеним і шкідливим шахрайством на його платформі, публічного іміджу, бренду та репутації Ripple і містера Гарлінгхауса завдано і продовжує наноситися непоправна шкода», – говорилося в заяві.


Тепер сторони дійшли згоди працювати разом для припинення подібних лаві, заявив глава Ripple.

Він додав, що компанія користується послугами команди XRP Forensics для відстеження пов’язаних з шахрайствами кріптоактівов. Але, на його думку, якщо соціальні мережі не стануть брати активнішу участь у розслідуваннях, все це «буде схоже на гру« Убий крота ».

«Соціальні платформи починають усвідомлювати свою роль в запобіганні кріптомошеннічеств і визнають необхідність бути частиною рішення», – зазначив Гарлінгхаус.


Згідно Decrypt, мирова угода включає спільне фінансування з боку YouTube і Ripple некомерційної організації, яка надає допомогу жертвам кіберзлочинів.

У Ripple не назвали виданню конкретні форми і розміри можливих вкладів компаній і заявили, що поділяться інформацією після завершення юридичної роботи.

Раніше команда XRP Forensics підрахувала, що ошукані користувачі перевели організаторам фейковий роздач XRP на YouTube 1,543 млн токенов Ripple (~ $ 725 000 на момент написання).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *