Ethereum оновлення

Скорочення біржового балансу Ethereum підштовхне його ціну вгору

З січня 2021 року обсяг ефіру (ETH), який перебуває на утриманні кріптовалютних біржах, неухильно знижується. Така тенденція веде до дефіциту пропозиції альткоіна, що повинно позитивно позначитися на його вартості.

Нагадаємо, 20 лютого вперше ефір прорвався вище $ 2000, однак втриматися на цій висоті він не зміг. Вже 28 лютого монета впала до $ 1 тисячі триста вісімдесят вісім на тлі загальної корекції ринку.

На початку березня ETH відновив експансію, проте поки альткоіну ​​не вистачає підтримки для повторного тестування значень вище $ 2000.. Сьогодні, 17 березня, ефір торгується в районі $ 1800. Його капіталізація зараз становить трохи більше $ 207,234 млрд.

Довгострокові перспективи альткоіна виглядають оптимістично. З січня триває відтік криптовалюти з бірж, що частково пов’язано з акумулюванням коштів в депозитному контракті ETH 2.0 (більше 2% від загального ринкового пропозиції ефіру).

Команда CryptoQuant зазначає, що скорочення біржового балансу ETH послаблює пресинг, що в кінцевому підсумку повинно підштовхнути монету вгору.

Дослідники також підкреслили, що якщо кількість біткоіни на біржах з січня періодично зростала і скорочувалася, то баланс ETH на торгових майданчиках стабільно знижується протягом декількох місяців.

Зараз ми спостерігаємо консолідацію, трейдери чекають відновлення зростання ефіру в міру посилення попиту на ризикові активи. Фондовий ринок знову набирає обертів, біткоіни і інші цифрові валюти можуть скористатися позитивним трендом і отримати свою частку капіталу.

За прогнозами аналітика Міхаеля ван де Поппі, результатом нового забігу ETH стане не тільки взяття позначки в $ 2000, а й досягнення більш високих значень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.