біткоін

Що думають експерти про нинішній стан ціни біткоіну?

5 березня котирування біткоіну встановили новий локальний мінімум нижче $ 50,4 тис. Вартість криптовалюти знизилася незважаючи на те, що вчора компанія Tesla оголосила про початок продажу своєї продукції за BTC. Не допомогли активу і новини про те, що фінансовий гігант Fidelity подав заявку в SEC для створення біткоіни-ETF, а банк Goldman Sachs – на випуск кріптовалютних облігацій, пише РБК Кріпто.

Однією з можливих причин зниження котирувань біткоіну менеджер біржі кріптодеріватівів Deribit Луук Страйерс називав завтрашню рекордну експірацію опціонів (виконання зобов’язань за строковими контрактами) на першу криптовалюту обсягом $ 6 млрд.

Історичний аналіз динаміки ціни криптовалюти в попередні дати експірації вказує на ведмежий ухил, але складно сказати про точну залежність, зазначив CEO біржі EXMO Сергій Жданов. Він рекомендував не прив’язуватися до експірації опціонів при оцінці курсу і назвав поточну ситуацію на ринку невеликим відкотом після досягнення нового історичного максимуму вище $ 61,8 тис. Зона в $ 52-51 тис. Є першою підтримкою, пояснив Жданов.

На поточний момент на ринку відбувається якесь «обережне затишшя», додав фінансовий аналітик Currency.com Михайло Кархалев. Монетарна та фіскальна політика ФРС ясна, але ринку не вистачає якогось імпульсу для руху як вгору, так і вниз.

«Складно сказати, що біткоіни розпродають, приплив капіталу на кріпторинок є, хоч і знизився, швидше за все поточна корекція пов’язана з відсутністю об’ємного попиту. Якщо попит слабкий або його немає, ціна завжди знижується. Я припускаю, що зараз краще дочекатися якоїсь кульмінації і тільки потім приймати рішення про купівлю або продаж криптовалюти », – порадив Кархалев.


Поточні ціни не є оптимальними для покупки біткоіну, впевнений і провідний аналітик 8848 Invest Віктор Першиков. Він вважає, що в найближчі дні зниження котирувань криптовалюти на тлі експірації опціонів може продовжитися. А якщо курс опуститься нижче $ 50 тис., Наступною метою стане позначка в $ 40 тис., І тільки по динаміці криптовалюти на даному рівні можна буде судити про його інвестиційну привабливость.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.