18 Квітня 2023 в 07:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти оцінили вплив ШІ на криптовалютний сектор

Штучний інтелект
Share this page to Telegram

Більшість криптовалютних експертів сходяться на думці, що сегмент віртуальних активів має певні проблеми з безпекою та нормативно-правовими нормами регулювання. Проте штучний інтелект може допомогти вирішити низку складнощів.

Наприклад, системи безпеки, в основу яких ляже ШІ, можуть оперативно виявляти шахрайські дії та припиняти їх на ранньому етапі. Це дозволить захистити капіталовкладення інвесторів, що сприятиме зростанню інтересу до криптовалютного сегмента з боку інституційних власників.

Крім цього ШІ можуть взяти на озброєння та регулятори для виявлення та запобігання махінаціям для відмивання коштів. За останні роки це стало справді важливим питанням, особливо на тлі високої активності хакерів.

Штучний інтелект може допомогти криптосектору стати ефективнішим шляхом автоматизації низки процесів, включаючи аналіз даних, обслуговування клієнтів та створення нових токенів.

В результаті користувачам потрібно буде робити менше роботи, а технологічні процеси стануть точнішими та дешевшими. ШІ також здатний зробити свій внесок у розвиток прозорості ринку, надаючи дані про ціни та угоди в режимі реального часу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар