20 Липня 2023 в 06:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти AMBCrypto оцінили ситуацію навколо Chiliz

chiliz криптоватюта прогноз
Share this page to Telegram

Дослідники компанії AMBCrypto оцінили ситуацію навколо криптовалюти Chiliz (CHZ) та оцінили її перспективи. Вони нагадали, що розробники запустили свою основну мережу на початку 2023 року. На сьогодні їм чим похвалитися — популярність протоколу зросла і привабила чимало користувачів.

Пресслужба Chiliz нещодавно оголосила, що загальна кількість адрес в основній мережі нещодавно перевищила 100 тис. гаманців. Крім того, кількість унікальних транзакцій подолала значення 500 тис. Дослідники підкреслили, що ці 2 показники були не єдиними вартими уваги. Засновник Chiliz Олександр Дрейфус нещодавно оголосив, що Chiliz “захистила товарний знак Fan token у США”. Це означає, що проєкт має виняткові права на це словосполучення, що може дати їй значну перевагу в даному секторі.

Що стосується нативного токена CHZ, то він продемонстрував відносно слабкий рух після відскоку в середині червня, що призвело до низької волатильності. Дослідники зауважили: вони спостерігали спробу бичачого прориву в середині липня, але трейдерам не вдалося продемонструвати свою силу.

Індекс грошових потоків (MFI) показав, що з початку липня CHZ спостерігався відтік коштів. Однак індексу відносної сили (RSI) вдалося утримати свої позиції у середньому діапазоні.

Пропозиція, яка утримується великими холдерами, поступово знижувалася протягом останніх 4-х тижнів. Це може пояснити, чому бикам CHZ було важко підтримувати імпульс. Останнім часом зростання мережі сповільнилося, що могло спричинити низьку довіру інвесторів. Згідно з даними Glassnode, адреси гаманців, що містять від 10 млн до 100 млн CHZ, значно поповнили свої накопичення, починаючи з 2-го тижня червня. Цю категорію припадало приблизно 16% від усіх оборотних коштів Chiliz.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар