tesla kryptovalyuty

Ілон Маск: Тепер можна купити Tesla за біткоін

Виробник електромобілів Tesla сьогодні офіційно почав приймати біткоін як засіб оплати замовлень на своєму сайті.

Опція поки доступна тільки в США і може не відображатися на кешованої версії сторінки. Компанія обіцяє розглянути можливість підключення кріптоплатежів для жителів інших регіонів надалі.

Після уточнення деталей замовлення клієнта буде переадресовано на сторінку оплати з адресою у вигляді QR-коду для внесення криптовалюти. Спочатку необхідно сплатити комісію за оформлення замовлення в $ 100, тобто відправляти транзакції і платити за їх обробку в мережі біткоін доведеться двічі.

Компанія відзначає, що не несе відповідальності за відправку біткоіна на неправильну адресу і може скасувати замовлення в разі отримання неповної суми. Після успішної оплати клієнт отримає повідомлення на вказаний при оформленні замовлення адресу електронної пошти.

CEO Tesla Ілон Маск підтвердив факт прийому кріптовалютних платежів в Twitter.

«Тепер ви можете купити Tesla за біткоіни, – написав Маск. – Tesla використовує тільки внутрішнє ПО і ПО з відкритим кодом і безпосередньо працює з нодами біткоіну. Заплачені Tesla біткоіни будуть залишені як є і не будуть конвертуватися в фіатную валюту. Можливість оплати в біткоіни за межами США з’явиться пізніше в цьому році ».


Вперше про свій намір почати працювати з цифровою валютою виробник електромобілів оголосив в лютому, одночасно розкривши інформацію про вкладення в біткоіни $ 1,5 млрд із власних резервів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *