MicroStrategy

MicroStrategy продовжить скуповувати біткоїн незалежно від його курсу

Попри коливання вартості першої криптовалюти, один із найбільших власників біткоїну, компанія MicroStrategy оголосила, що продовжить вкладати гроші в BTC.

Фінансовий директор MicroStrategy Фонг Ле заявив, що компанія дотримуватиметься колишньої стратегії: інвестувати надлишкові грошові резерви в головну криптовалюту. Ле майже дослівно повторив останні слова гендиректора компанії Майкла Сейлора, який стверджував: незалежно від ринкових умов фірма не продаватиме свої запаси BTC.

У 2022-2023 роках MicroStrategy розглядає можливість купівлі облігацій, забезпечених біткоїном, говорить Ле. Зараз компанія є одним із головних корпоративних власників першої криптовалюти у світі. На її рахунку знаходяться 124391 BTC.

1 лютого компанія планує опублікувати фінансовий звіт за четвертий квартал, в якому повинна буде вказати збиток майже $4 млрд через падіння ціни біткоїну після пікових показників листопада 2021 року.

Наприкінці грудня аналітична група S&P Global опублікувала звіт, в якому заявила, що три компанії – Tesla, MicroStrategy та Block.one – володіють 84% корпоративних інвестицій у біткоїн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.