16 Червня 2023 в 19:46
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Американські банки збільшують інвестиції в MicroStrategy

MicroStrategy
Share this page to Telegram

Розробник програмного забезпечення MicroStrategy утримує понад 140 000 біткоїнів.

Засновник компанії Майкл Сейлор вважає, що у середньостроковій перспективі BTC зможе акумулювати до 80% капіталу, що циркулює у криптосфері.

Американські фінансові гіганти BlackRock, Bank of America та Fidelity нарощують інвестиції в акції MicroStrategy (MSTR). Вони вклали понад $200 млн у цінні папери компанії, повідомляє CoinDesk.

Наприклад, другий за величиною американський банк Bank of America, який управляє активами на суму понад $3 трлн, інвестував у MicroStrategy ще $59,5 млн. Таким чином, його пакет акцій зріс до 2,3%.

Гігант Fidelity, який управляє портфелем на $4,5 трлн, витратив понад $25 млн. Тепер він утримує 1% акцій розробника ПЗ.

Національний банк Канади інвестував понад $250 000 у купівлю акцій MicroStrategy цього року. BlackRock вклав у компанію понад $150 млн і його частка в пакеті збільшилася до 6%.

Американські фінансові гіганти купують акції MSTR, щоб опосередковано отримати доступ до біткоїнів, якими володіє компанія, вважають експерти. Таким чином вони ставлять на довгострокове зростання активу.

Нещодавно банк Standard Chartered спрогнозував вступ BTC у тривалу фазу зростання у 2024 році.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар