11 Липня 2023 в 05:37
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біткоїн (BTC) балансує над $30 000. Зірветься чи ні

біткоін
Share this page to Telegram

З 23 червня ціна біткоїна (BTC) торгується в рамках корекційного патерну, що може бути реакцією ціни на попередній висхідний рух.

Хоча 5 липня ціна BTC оновила максимум цього року, подальший рух ціни свідчить про можливість подальшого зниження. Такий сценарій підтверджується хвильовим аналізом та індикатором RSI.

BTC сформував ведмежу свічку та впав

Як показують результати технічного аналізу денного графіка, ціна BTC впала відразу ж після того, як 6 липня оновила річний максимум в районі $31 500. У той же день вона сформувала свічку «зірка, що падає». Це різновид ведмежих свічок, що виникають на локальних вершинах. Для неї характерні довгий верхній ґнот і ведмеже закриття. Це означає, що, попри зростання, продавці взяли гору і продавили ціну значно нижчу за максимум і ціну відкриття.

Щобільше, ця свічка зумовила закриття біткоїна нижче горизонтальної області опору $31 500. Це ще один ведмежий сигнал, що підкріплює значущість «зірки, що падає».

BTC

Втім, денний RSI подає мішані сигнали. Нагадаємо, якщо значення цього індикатора імпульсу перевищують 50, а тренд є висхідним, покупці зберігають перевагу і навпаки. В такому випадку, хоча RSI знижується, він все ще знаходиться вище 50. Таким чином, картина видається суперечливою.

Хвильовий аналіз обіцяє біткоїну зниження, а потім зростання

Тим часом хвильовий аналіз коротшого 6-годинного графіка передбачає, що довгостроковий прогноз є бичачим, але в короткостроковій перспективі слід очікувати падіння.

Згідно з хвильовим графіком, BTC завершив формування п’ятихвильової бичачої структури, що бере свій початок від рівнів 15 червня. Якщо це правильно, то рух ціни з досягнення максимуму 13 червня було корекційним (виділено на графіці). Той факт, що монета рухається всередині паралельного каналу, підтверджує цю можливість.

Таким чином, в рамках даного сценарію BTC може зробити ведмежий прорив з каналу і впасти до рівня Фібоначчі 0,382 на $28 900 або навіть до рівня Фібоначчі 0,5 на $28 150.

Після цього попередній довгостроковий висхідний рух ціни може продовжитися.

Шестигодинний RSI також підтримує можливість ведмежого пробою. Індикатор знижується і знаходиться нижче рівня 50. Обидва ці сигнали є ознаками ведмежого тренду.

BTC

Попри такий ведмежий короткостроковий прогноз, вихід ціни за межі максимуму п’ятої хвилі на $31 500 означатиме, що корекція завершена і тренд є бичачим. В цьому випадку BTC, швидше за все, здійснить бичачий прорив з каналу і досягне наступного опору на рівні $36 000.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар