26 Квітня 2023 в 07:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Глава MicroStrategy закликає Аргентину легалізувати біткоїн

Біткоін
Share this page to Telegram

Генеральний директор MicroStrategy Майкл Сейлор закликав уряд Аргентини до використання біткоїна як ключовий компонент у рамках фінансової стратегії. Це необхідно для того, щоб країна могла в стислий термін подолати всі економічні проблеми.

У недавньому інтерв’ю Сейлор зазначив, що інтеграція біткоїна у фінансову систему Аргентини може стабілізувати економіку країни, залучити додаткові інвестиції та приборкати стрімку інфляцію, яка для уряду стала справжнім головним болем.

Пропозиція Сейлора хоч і здається раціональною, але вона викликає питання щодо можливості та потенційної небезпеки такого підходу. Однак подібна риторика вказує на зростальний інтерес до криптовалютного сегмента.

Він все частіше розглядається як адекватна альтернатива традиційному фінансовому сектору, який має проблеми ліквідності. Також багато експертів припускають, що цифрові валюти в перспективі можуть серйозно впливати на глобальну економіку.

Раніше наша редакція повідомляла: багато криптоаналітиків висловили глибокі побоювання щодо поведінки інвесторів навколо мемтокена PEPE. Суть у тому, що вони зберігають значну частку активів на своїх гаманцях після їх придбання одразу після випуску цього токену. Фахівці наголошують, що такий стан справ може негативно позначитися на централізації стартапу.

Минулого тижня виник явний ажіотаж навколо PEPE. У моменті інвестори почали активно скуповувати токени, на тлі чого капіталізація проєкту з кількох тисяч доларів злетіла до $150 млн. Торговий обсяг зріс у середньому до $300 млн. Проте ліквідність залишається досить низькою, оскільки більшість операцій укладалися за допомогою автоматичних торгових систем.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар