22 Травня 2023 в 22:04
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

MicroStrategy підтримала нові правила бухгалтерського обліку криптоактивів

MicroStrategy
Share this page to Telegram

Компанія MicroStrategy оголосила, що пропозиція американської Ради з фінансового обліку (FASB) дозволить криптовалютним фірмам вести облік криптоактивів, що зберігаються на їх балансах, за справедливою вартістю.

Представники MicroStrategy упевнені, що згідно з принципами бухгалтерського обліку в США (GAAP) при відображенні балансової вартості нематеріальних активів з невизначеним терміном служби компанія повинна використовувати первісну ціну покупки, а потім відображати накопичені знецінення. Стосовно MicroStrategy це означає, що активи, що зберігаються на балансі компанії, оцінюються лише в $2 млрд, що становить половину справедливої ринкової вартості.

«Справедлива вартість є більш корисною та збалансованою моделлю обліку для інвесторів, ніж поточна модель, за якої визнається лише зменшення справедливої вартості, а подальше збільшення – ні. Нинішня модель відображає спотворену картину балансу криптоактивів і може ввести в оману інвесторів, незнайомих зі стандартами бухобліку», – заявили MicroStrategy.

Рада зі стандартів фінансового обліку приймає пропозиції щодо оновлення стандартів бухгалтерського обліку США для криптовалютних компаній до 6 червня. MicroStrategy закликала усі зацікавлені у змінах компанії підтримати ініціативу FASB.

«Облік балансової вартості криптоактивів за справедливою вартістю дозволить інвесторам адекватно оцінювати ризики повернення інвестицій, забезпечуючи основу для інвестиційних рішень, заснованих на економічній реальності», – коментують пропозицію в MicroStrategy.

Раніше співзасновник MicroStrategy Майкл Сейлор розповів, що компанія досліджує можливості проєкту Bitcoin Ordinals для інновацій.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар