27 Грудня 2022 в 08:05
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Fidelity та HSBC подали заявки на реєстрацію товарних знаків у сфері NFT та метавсесвітів

USPTO
Share this page to Telegram

Інвестиційна компанія Fidelity Investments та банк HSBC подали заявки до Бюро з патентів та товарних знаків США (USPTO) на реєстрацію товарних знаків, пов’язаних з NFT, метавсесвітами та Web3.

Як написав у Твіттері ліцензований повірений USPTO Майк Кондудіс (Mike Kondoudis), Fidelity має намір пропонувати широкий спектр інвестиційних послуг у віртуальному світі. Сюди належить робота із взаємними та пенсійними фондами, управління інвестиціями, фінансове планування та інвестиції у віртуальну нерухомість. Також у створенні можуть бути платіжні послуги, дозволяють здійснювати платежі та грошові перекази з допомогою метавсесвіту. Fidelity Investments планує представити електронний гаманець для зберігання та обробки віртуальних платежів та транзакцій із цифровими токенами.

Крім того, у заявці Fidelity Investments зазначено, що компанія збирається проводити у метавсесвіті навчальні заняття, консультації, семінари та конференції на тему фінансів, маркетингу та інвестицій. Незамінні токени (NFT) теж входять у плани Fidelity, оскільки компанія розглядає можливість запуску онлайн-майданчика для купівлі та продажу колекційних токенів. Однак Fidelity не розкриває детальної інформації про цю платформу.

Fidelity – не єдина фінансова установа, яка вступає в простір метавсесвітів. Банк HSBC також подав заявки до USPTO на реєстрацію товарних знаків, пов’язаних з обміном та переказом NFT, а також з віртуальними кредитними картками. Згідно з заявкою HSBC, банк також планує надавати фінансові консультації у метавсесвіті та створювати віртуальні середовища, в яких клієнти зможуть взаємодіяти з банком.

У жовтні Кондудіс повідомив, що цього року до відомства було подано понад 6 000 заявок на реєстрацію товарних знаків, що стосуються NFT та блокчейну. Ця цифра втричі перевищує аналогічний показник за 2021 рік.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар