21 Червня 2023 в 20:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Англійський банк HSBC реєструє новий товарний знак Web3

HSBC
Share this page to Telegram

Найбільший банк Великобританії HSBC подав нову заявку на товарний знак, пов’язаний з Web3, в черговий раз демонструючи свій намір розвиватися у сфері криптовалют та метавсесвіту.

Про це повідомив Майк Кондудіс із Відомства з патентів та товарних знаків США. У заявці міститься інформація про віртуальні кредитні картки, банківське обслуговування в метавсесвіті, мультимедійні матеріали у формі NFT та багато іншого.

Подана 12 червня заявка відображає намір найбільшого європейського банку створити програмне забезпечення, призначене для надання послуг та здійснення транзакцій у метавсесвіті. У документі також зазначається, що безпека цього процесу буде досягнута за допомогою ПЗ, що дозволяє запобігати шахрайству та засвідчувати особу користувача під час роботи у метавсесвіті та аналогічних цифрових просторах.

Також там згадуються «доступні для звантаження віртуальні товари», які включають програми «з кредитними, грошовими, чековими й дебетовими картами» і багато інших продуктів, які можна використовувати у віртуальних світах.

Крім того, в документі йдеться про «надання онлайн-ринків», на яких користувачі зможуть торгувати NFT, та плани з обробки віртуальних кредитних, дебетових та передплачених карток, а також «віртуальних транзакцій по платіжних картках у метавсесвіті». На додаток до цього у заявці фігурує обмінний пункт, призначений для «електронного переказу віртуальних валют».

HSBC

У грудні минулого року банк HSBC вже подавав заявки на різні товарні знаки, пов’язані з NFT та метавсесвітом, а в березні того ж року запустив віртуальний стадіон у The Sandbox, ставши першим постачальником фінансових послуг у воксельному метавсесвіті.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар