25 Квітня 2023 в 16:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Підрозділ Animoca у сфері Web3-освіти залучив $8,5 млн.

Web3
Share this page to Telegram

TinyTap, дочірня компанія Animoca Brands, залучила $8,5 млн від Sequoia China і Polygon при оцінці в $100 млн. Про це повідомляє The Block.

Серед інших інвесторів: Liberty City Ventures, Kingsway Capital та Shima Capital.

Генеральний директор TinyTap Йогєв Шеллі повідомив, що фінансування реалізовано через угоди SAFE та SAFT.

Компанія заснована у 2012 році в Ізраїлі. Вона пропонує бібліотеку з більш ніж 250 000 навчальних ігор 24 мовами для дітей та підлітків.

Animoca придбала TinyTap у липні 2022 року приблизно за $39 млн, викупивши 84% акцій організації. За словами Шеллі, компанія розпочала збір коштів у жовтні та закрив його у лютому.

Організація направить отримані інвестиції на розвиток чинної інфраструктури та розширення у Web3-секторі.

«Нам, як прибутковому бізнесу у Web 2.0, потрібне достатнє фінансування, щоб продовжувати зростати. Тепер TinyTap розвиватиме Web3-бік проєкту», – заявив засновник компанії на питання про цілі інвестраунду.

TinyTap запропонує студентам кастодіальні гаманці для зберігання токенів та облікових даних, а також для доступу до контенту PublisherNFT – освітньої програми на основі незамінних токенів.

Компанія також має плани з децентралізації системи освіти, про які оголосять пізніше.

Нагадаємо, у лютому Школа підвищення кваліфікації та професійної освіти при Нью-Йоркському університеті анонсувала навчальний Web3-курс у партнерстві з блокчейном NEAR.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар