15 Липня 2023 в 06:43
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

SEC прийняла до розгляду заявки на спотові біткоїн-ETF

SEC
Share this page to Telegram

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) прийняла до розгляду заявки на спотові біткоїн-ETF від BlackRock, VanEck, Invesco, Fidelity Investments та WisdomTree.

Дії SEC не означають, що заяви будуть схвалені чи відхилені. Раніше аналогічний процес запустили за документами Bitwise.

15 червня BlackRock направила в SEC заявку на спотовий біткоїн-ETF. Після фінансовим гігантом аналогічні запити надійшли від Valkyrie, Fidelity Investments, WisdomTree та Invesco. У черзі ARK Invest c 21Shares мають пріоритет, виходячи з часу подання документів.

30 червня джерела WSJ повідомили, що Комісія повернула заяви, оскільки в них не було достатньої інформації щодо так званої угоди про спільне спостереження або деталі цього механізму. Останній став ключовим доповненням у заявці BlackRock.

Згодом перераховані вище компанії оперативно направили відомству уточнені пропозиції.

Нагадаємо, на думку аналітиків Bernstein, регулятор не зможе довго дотримуватися своєї негативної позиції стосовно спотових ETF на базі першої криптовалюти.

CEO Circle Джеремі Аллейр спрогнозував, що недавня хвиля заявок на запуск біржових біткоїн-фондів призведе до схвалення з боку SEC.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар