8 Червня 2023 в 18:49
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

“Українські Коти-Бійці”: NFT-колекція, що підтримує Українських волонтерів

Українські Коти-Бійці
Share this page to Telegram

Унікальна NFT-колекція “Українські Коти-Бійці” об’єднує два захопливі елементи – мужність українських воїнів та чарівність котів. Ця колекція створена з метою підтримки волонтерів та збору коштів для допомоги потерпілим від війни та для наших захисників.

Українські Коти-Бійці

Кожен NFT в цій колекції є унікальним твором мистецтва, на якому зображений кіт, який символізує силу та мужність українських бійців. Купуючи картку NFT з цієї колекції, ви не лише отримуєте чудове цифрове мистецтво, а й приєднуйтеся до спільноти, що підтримує волонтерські зусилля, допомагає потерпілим від війни та українським воїнам, які кожен день б’ються з російськими загарбниками.

Зібрані кошти від продажу цих NFT будуть направлені на придбання необхідних ресурсів для волонтерської діяльності. Ці кошти спрямуються на закупівлю медичних приладів, амбулансів, автомобілів, дронів, екіпіровки воїнів та багато іншого.

Українські Коти-Бійці

Оскільки вже йде другий рік повномасштабної війни, з’явився список надійних волонтерів. Перш за все, кошти підуть для вирішення прикладних задач – як збір на авто або дронів для конкретної бригади. Але ще залишаються великі фонди, як “Повернись живим”, “Армія дронів” тощо. І на сторінці у твіттері, по можливості, будуть публікуватись звіти про використання зібраних коштів.

Ваша підтримка допоможе нам зробити реальну різницю в житті людей, постраждалих від війни.

Приєднуйтесь до ініціативи “Українські Коти-Бійці” та допоможіть волонтерам продовжувати свою важливу роботу. Купуйте NFT з цієї колекції та станьте частиною руху, що підтримує воїнів та прагне покращити життя людей, постраждалих від війни.

Ця колекція розроблялась одним мобілізованим понад вісім місяців, використовуючи будь-яку вільну хвилину.

Разом ми зможемо зробити більше! Посилання на колекцію

Дякуємо вам за вашу підтримку та зацікавленість у нашій справі!

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар