19 Квітня 2023 в 07:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Колекція NFT Дональда Трампа принесла йому $1 млн.

Трамп
Share this page to Telegram

NFT-колекція колишнього президента США Дональда Трампа принесла добрий прибуток. Він заробив щонайменше шестизначну суму від продажу унікальних токенів минулого року, повідомляє CNBC, посилаючись на фінансову декларацію 45-го президента США за 2022 рік.

Видання визнало, що Трамп міг заробити на NFT від $100 000 до $1 млн (точну суму він не вказує). Трамп повинен був заповнити форму як кандидат на федеральний пост.

NFT Трампа непогано продавалися у 2022 році, але у 2023, коли стало відомо про рішення висунути кримінальні звинувачення щодо Трампа, колекція знову злетіла в ціні. Обсяг торгів NFT-колекції портретів Трампа на новинах про можливий арешт та кримінальне переслідування підскочив на 440%.

Колекція була представлена криптовалютній громадськості у середині грудня минулого року. На цифрових зображеннях, більше схожих на колекцію бейсбольних карток, Трамп постає у різних образах – від космонавта до супергероя. Вони присвячені життю та кар’єрі політика.

У рекламному ролику був показаний сам Трамп, що стоїть перед Баштою Трампа в Нью-Йорку і рве сорочку на грудях, під якою у нього виявляється костюм супергероя, прикрашений буквою T. З очей його, як у справжнього мультяшного героя, б’ють промені лазерів.

«Моя офіційна колекція цифрових колекційних карток Дональда Трампа вже тут! Ці карти обмеженої серії показують дивовижне мистецтво мого життя та кар’єри! Зберіть усі свої улюблені цифрові колекційні картки Трампа», – написав експрезидент.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар