22 Квітня 2023 в 05:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Друга колекція NFT Дональда Трампа провалилася

Трамп
Share this page to Telegram

На цьому тижні колишній президент США Дональд Трамп запустив 2-у колекцію невзаємозамінних токенів (NFT). Трейдери наголосили: ця спроба виявилася безрезультатною і не привернула великого інтересу з боку колекціонерів. Згідно зі статистикою, учасники ринку «втомилися» від цифрових торгових карток та обсяги торгів для обох цифрових зборів від мільярдера різко впали на вторинному ринку.

Дослідники галузі відзначили: хоча обидві колекції були розпродані протягом 1-го дня після запуску, дебютна серія мала набагато більший успіх з точки зору вторинних продажів. На момент написання новини, увечері 21 квітня 2023 року, мінімальна вартість предмета 2-ї NFT-колекції Трампа на маркетплейсі OpenSea складала 0,049 ETH ($97). Цей показник був навіть меншим від початкової ціни в розмірі ($99).

За даними OpenSea, обсяг торгів Trump NFT почав знижуватися наступного дня після карбування нових цифрових зборів. Інтерес до 1-ї колекції також знизився, а мінімальна ціна віртуальних предметів завалилася та втратила приблизно 50%

Найдорожчий цифровий артефакт Trump NFT Series 2 був проданий за 4,69 ETH ($9 тис.) і був зображенням Трампа в ролі чемпіона світу з боротьби. Що стосується 1-ї колекції, то найцінніший предмет коштував колекціонеру 37 ETH ($43 тис. на момент продажу). Токен являв собою зображення експрезидента у смокінгу.

Кілька днів тому було оприлюднено дані про доходи мільярдера та підприємця Дональда Трампа від продажу 1-ї колекції предметів віртуального мистецтва. Дослідники галузі повідомили, що політик заробив від $100 до $1 млн на реалізації NFT.

За статистичними даними всі 45 тис. токенів із зображенням експрезидента було розпродано в 1-й день після карбування. Протягом кількох тижнів вони мали величезний попит серед колекціонерів. Однак потім інтерес і ажіотаж спали.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар