17 Березня 2023 в 20:39
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Сенатор США розкритикував банки за роботу з криптоіндустрією

криптовалюти
Share this page to Telegram

Банки, що працюють з криптоіндустрією, поводять себе необачно, оскільки цифрові активи вкрай нестабільні. Таку думку висловив сенатор від штату Колорадо Майкл Беннет.

На слуханнях у Фінансовому комітеті Сенату 16 березня він звернув увагу на ситуацію із Signature Bank. На його думку, фінустанова зазнала краху через дружнє ставлення до цифрових активів.

Політик порівняв криптокомпанії з аптеками в ряді штатів, які продають марихуану з медичною метою. Беннет зазначив, що подібна діяльність «навіть стабільніша», ніж цифрові активи.

«Банкам заборонено будь-що робити з марихуаною, тому вони вирішили обслуговувати криптокомпанії, від яких надходило близько 20% депозитів. Цифрові активи – свідомо нестабільна річ, яку тут ніхто не розуміє», – заявив сенатор.

Раніше член ради директорів Signature Bank Барні Франк заявив, що установа вирішила ситуацію з відпливом депозитів до втручання регуляторів. На його думку, влада навмисно вжила таких жорстких заходів, щоб відлякати фінансові організації від роботи з цифровими активами.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар