18 Червня 2023 в 04:20
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Бізнесмен Марк Кьюбан розкритикував Гері Генслера

Марк К'юбан
Share this page to Telegram

Мільярдер і власник баскетбольної команди «Даллас Маверікс» Марк Кьюбан висловив свою думку про політику Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC). Бізнесмен жорстко розкритикував її керівника Гері Генслер. Він зазначив, що колишній глава Джей Клейтон через незнання «кинув організацію під автобус». Бізнесмен пояснив, чому SEC необхідно змінити правила реєстрації цифрових активів, як-от криптовалюта.

Американський підприємець навів приклад із квитками на Бродвей. Якщо хтось купив 1000 штук по $10 і сказав своїм друзям та сім’ї, що вони зможуть перепродати їх за $100 або $1000, то за нинішньою логікою це цінний папір. Таким чином людина, яка купує і надалі реалізує їх, має якимось чином зареєструватися в SEC.

За словами Кьюбана, у такому разі всі, хто займається спекуляціями, порушують федеральні закони США, включаючи студентів, які намагаються заробити собі на хліб. Мільярдер зазначив: це той момент, який нинішній глава фінансового регулятора Гері Генслер не зрозуміє. За запевненнями мільярдера, голова Комісії не розуміється на криптовалютах, малому бізнесі та стартапах.

При цьому К’юбан висловив думку, що багато організацій готові зареєструватися в SEC. Він зазначив, що питання не має наміру. Проблема в тому, що для невеликих криптостартапів немає правил і рекомендацій.

Підприємець розповів, що його знайомий зв’язувався з представниками SEC та запитав про те, як і де йому зареєструвати токен. Проте в організації не змогли надати керівні принципи. За словами К’юбана, члени Комісії були дуже ввічливими й дали посилання на різні справи для розгляду, а потім сказали, що йому слід звернутися за допомогою до юриста з цінних паперів. Мільярдер зазначив, що для молодих стартапів це коштуватиме десятки тисяч доларів США (USD) у вигляді судових та інших витрат.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар