Сальвадор

Сальвадорці виступили проти визнання біткоіна платіжним засобом

На початку літа парламент Сальвадора прийняв епохальне рішення, підтримавши президентський законопроєкт про легалізацію біткоіна.

Однак суспільство неоднозначно сприйняло визнання криптовалюти легальним платіжним засобом. За даними новинного агентства El Mundo, частина сальвадорців вийшла на вулиці з вимогою скасувати закон.

Протестанти представляли так званий блок Народного опору. Вони пройшлися вулицями Сан-Сальвадора з плакатами, на яких написана фраза “Немає біткоіна”. Протестанти зустрілися з членами парламенту Анабель Лучано Беллозі та Діною Аргуетою.

Учасники акції заявили, що президент Сальвадора Наїб Букела проігнорував думку народу і вирішив легалізувати біткоін без докладних консультацій з громадянами.

Крім цього, вони закликали владу звернути увагу на волатильність біткоіна. Інвестиції в криптовалюти – це свого роду лотерея, тому неприпустимо приймати її на державному рівні.

Блок Народного опору опублікував лист, в якому говориться:

Біткоін допомагатиме корупціонерам і торговцям зброєю, наркотиками та людьми. Він також викличе фінансовий хаос, що боляче вдарить по зарплатах, пенсіях і заощаджень людей, а також торкнеться сім’ї з низькими доходами та підприємців.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *