25 Травня 2023 в 07:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Губернатор Флориди висловився за криптовалюти та проти CBDC

CBDC
Share this page to Telegram

Губернатор Флориди та кандидат у лідери Республіканської партії Рон ДеСантіс обговорив криптовалюти та цифрові валюти центрального банку (CBDC) у просторі Твіттеру з підприємцем та мільярдером Ілоном Маском. Політик заявив, що виступає за інтеграцію цифрових валют до економіки. Він зазначив, що є прихильником цього технологічного сектору.

“Очевидно, що нинішній режим бореться проти біткоїнів”, – сказав Рон ДеСантіс під час спілкування з Маском і венчурним капіталістом Девідом Саксом. “Якщо це триватиме ще 4 роки, вони закінчать тим, що вб’ють його”. Крім того, у цьому діалозі політик офіційно оголосив про свою заявку на пост президента США.

ДеСантіс наголосив, що розглядає криптовалюту як питання громадянських свобод. Як губернатор Флориди він підписав закон, який забороняє використання цифрових валют центрального банку в штаті. Проблема в тому, що цей клас активів ставить загрозу фінансову конфіденційність громадян.

“У мене просто немає бажання контролювати все, що люди можуть робити в цьому просторі”, – сказав він. «BTC становить загрозу чинній владі й вони намагаються звести його нанівець».

Під час інтерв’ю ДеСантіс згадав дозвіл Конгресу США на створення CBDC і пообіцяв не порушувати цієї теми, якщо стане президентом країни. Він упевнений, що цифрова валюта центрального банку потрібна лише для того, щоб неправомірно використовувати дані громадян та обмежувати купівельний потенціал.

Нещодавнє опитування в США продемонструвало, що ДеСантіс поступається колишньому президентові Дональду Трампу серед виборців-республіканців та їх прихильників: 56% підтримують колишнього главу держави й лише 25% віддавали свої голоси за Де Сантіса. До речі, він не єдиний кандидат від партії, котрий виступає на користь криптовалют.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар