20 Червня 2023 в 06:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Європейські регулятори об’єднуються з SEC проти Binance

Киптовалюта Binance
Share this page to Telegram

Фінансові регулятори країн Європи та правоохоронні органи об’єдналися з Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC) у рамках розслідування криптовалютної біржі Binance. Мета їхньої співпраці — розкрити більше інформації про компанію, діяльність якої останнім часом привертає багато уваги.

Протягом певного періоду часу SEC постійно запитує інформацію про активність Binance у кількох європейських державах. А після того, як агенція висунула біржі звинувачення у змішуванні коштів, кілька з них почали діяти. Проте частина європейської влади все ще аналізує складність ситуації з Binance і поки що не відповіла на запити SEC щодо надання інформації.

Не секрет, що Binance має значну кількість компаній, зареєстрованих у всьому світі, і багато з яких перебувають у Європі. Компанія має ліцензію на діяльність як криптобіржа в таких країнах, як Франція, Кіпр, Іспанія, Великобританія, Ірландія, Мальта та інших країнах ЄС. Примітно, що більшість компаній, зареєстрованих у цих країнах, заявили про невеликі доходи від кількох тисяч євро до 500 000 євро, але деякі з них відзначили доходи до 200 млн євро щорічно.

Деякі підприємства навіть отримали кредити від Гуаньїна Чена, таємничого акціонера компанії. Таким чином, широкий розподіл і розсіювання інформації по різних країнах, здається, призначені зробити діяльність Binance менш прозорою і складною для розуміння.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар