23 Грудня 2022 в 21:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Представник JP Morgan розкритикував біткоїн

Біткоін
Share this page to Telegram

Старший інвестиційний стратег JP Morgan Джаред Гросс розкритикував біткоїн, зазначивши, що він не існує для більшості великих інституційних інвесторів. Волатильність активу дуже висока, він не має внутрішньої прибутковості, яку можна вивчити, що робить BTC не особливо привабливим з інвестиційної точки зору.

Гросс додав, що в минулому учасники торгів мали надію на те, що Bitcoin може стати різновидом цифрового золота, яке надійно захищатиме капітал інвесторів від ринкової турбулентності. Однак цього не сталося і навряд чи на подібне можна розраховувати в перспективі, наголосив стратег.

Більшість великих інвесторів, зважаючи на все, зітхнули з полегшенням, що не застрибнули в потяг під назвою «Bitcoin». А враховуючи ринкову ситуацію, що склалася, навряд чи це відбудеться найближчим часом.

Як вважає експерт, сегмент цифрових активів продемонстрував стійкий буллран у 2021 році тільки через те, що активно росло багато традиційних активів, а інвестори були толерантними до високого ризику. Але вже цього року індустрію криптовалют спіткала затяжне просідання, каталізатором якої стало посилення монетарної політики Федрезерва.

Раніше наша редакція повідомляла: чиновник із Банку Англії Джон Канліфф зазначив, що цифрові валюти інтенсивно інтегруються у традиційне фінансове середовище. У зв’язку з цим ЦБ Великобританії має діяти активно і якнайшвидше розробити ефективну правову базу, яка стане основою регулювання даного сегмента.

Особливу увагу слід приділити захисту прав роздрібних інвесторів. За словами експерта, трейдери мають отримати можливість укладати безпечні спекулятивні угоди у криптоіндустрії, як це робиться на традиційних ринках.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар