8 Лютого 2023 в 08:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

MicroStrategy продаватиме ф’ючерси на біткоїн на CME Group

Біткоін
Share this page to Telegram

Виконавчий голова технологічної фірми MicroStrategy Майкл Сейлор повідомив, що його компанія може почати торгувати ф’ючерсами на біткоїн.

У минулому MicroStrategy відмовилася від ідеї віддавати свої біткоїни в кредит через платформи сторонніх організацій, щоб уникнути ризиків, пов’язаних із втратою монет. Ці побоювання керівництва установи виправдалися, оскільки минулого року збанкрутували три криптовалютні кредитні фірми: Celsius Network, BlockFi та Voyager Digital.

Однак у майбутньому MicroStrategy перегляне свою позицію щодо заробітку на фінансових продуктах. Сейлор не проти продавати ф’ючерси на біткоїн на провідній біржі деривативів CME Group, яка довела свою надійність та безпеку.

MicroStrategy почала купувати біткоїни у 2020-му і зараз володіє 132 500 монетами на суму близько $3 млрд. Організація купувала BTC за середнім курсом $30 137 і витратила на них приблизно $4 млрд.

Відповідно, капіталовкладення в біткоїн принесли нереалізований збиток у розмірі $1 млрд. У зв’язку з цим можна припустити, що Сейлор хоче заробити на криптовалютних ф’ючерсах, щоб знизити величину збитків або навіть отримати прибуток.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар