10 Березня 2023 в 08:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Криптобіржа Huobi оголосила про припинення послуг NFT

Huobi
Share this page to Telegram

Керівництво криптовалютної біржі Huobi повідомило про припинення послуг із незамінними токенами (NFT). Засновники майданчика запевнили, що Huobi NFT буде офіційно недоступним 13 травня 2023 року. Це пов’язано зі стратегічними та продуктовими коригуваннями Huobi Cloud Wallet.

Пресслужба компанії звернула увагу, що всі активи NFT мають бути переведені з сервісу Huobi NFT до встановленого терміну. Користувачі можуть зробити це, відправити власні колекційні цифрові токени з гаманця хмарного Huobi у своє сховище.

Керівництво майданчика попросило користувачів переконатись у тому, що переклади будуть завершені до зазначеної дати, коли всі послуги Huobi NFT більше не будуть доступні. Після 13 травня 2023 торговий майданчик Huobi NFT перестане працювати. Отже, користувачі не зможуть вивести свої віртуальні активи та втратить їх.

Пресслужба біржі нагадала, що для забезпечення безпеки активів та запобігання шахрайству користувачам необхідно бути вкрай обережними в процесі перекладу. Технічна служба платформи порадила користувачам не передавати ці процеси третім особам і не довіряти їм. Також не рекомендовано виводити свої цифрові активи на ненадійні сторонні адреси.

Користувачі соціальних мереж припустили, що таке рішення могло бути прийняте у зв’язку з тим, що фінансові регулятори багатьох країн почали серйозно впливати на криптовалютні компанії. Ймовірно, керівництво Huobi не захотіло ризикувати своїм бізнесом чи отримувати багатомільйонні штрафи. Вони просто вирішили призупинити діяльність, пов’язану з незамінними токенами. Інші заявили, що це ніяк не пов’язано з органами нагляду і висловили своє здивування рішенням Huobi.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар