21 Травня 2023 в 12:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ripple витратить 1 мільярд доларів на розширення своїх послуг

Ripple
Share this page to Telegram

На саміті Fintech, що щойно завершився, в Дубаї генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус повідомив, що його фірма прагне розширити свої послуги, крім платежів. Відомий у Твіттері член спільноти XRP Ері поділилася відео з промовою зі своїми передплатниками у Твіттері.

У своїй промові Гарлінгхаус наголосив, що фірма починала як постачальник послуг транскордонних розрахунків на базі підприємства. Але тепер фінтех-компанія із Сан-Франциско прагне вийти за межі ліквідності та платіжних послуг.

Плани розширення Ripple

Крім того, глава Ripple зазначив, що блокчейн має чотири основні функції: ліквідність, зберігання, відповідність вимогам і токенізація.

Генеральний директор підкреслив, що Ripple прагне стати чимось більшим, ніж транскордонний постачальник ліквідності. За словами Гарлінгхауса, Ripple давно настав час розширитися на інші області блокчейну.

Команда не тільки думає, а й розробляє стратегію для досягнення цього, і для цього компанії може почати розширюватися, або допустити злиття та поглинання.

Злиття та поглинання вимагають, щоб Ripple купувала інші фірми для розширення своїх послуг, тоді як перше передбачає використання чинних ресурсів та досвіду для диверсифікації своїх пропозицій.

Гарлінгхаус дав зрозуміти, що його фірма розглядає можливість придбання. Він сказав, що Ripple прагне придбати фірми на блокчейні та крипто-дружніх ринках.

Говорячи про сприятливі для криптовалюти ринки, генеральний директор вказав на ОАЕ та Швейцарію, представники яких були присутні на саміті, як на країни з ясним регулюванням для крипто-підприємців.

Гарлінгхаус підтвердив, що Ripple має на балансі понад 1 мільярд доларів готівкою і готовий інвестувати їх у розвиток інших областей технології блокчейну.

Він знову підтвердив, що компанія направить ці гроші на придбання інших фірм та покращення своєї внутрішньої інфраструктури.

Компанія вже розпочала свої кроки щодо розширення. Згідно з повідомленнями, Ripple нещодавно придбала Metaco, відому швейцарську компанію зі зберігання та токенізації цифрових активів.

Варто зазначити, що бізнес Metaco зосереджений на токенізації та зберіганні, що є частиною фундаментальних областей технології блокчейну, згаданих Гарлінгхаусом.

Metaco працює зі Швейцарії, регіону з чіткішим регулюванням криптовалют, ніж у США. Гарлінгхаус навіть наголосив на цьому факті під час свого виступу на саміті Fintech.

У квітні головний юрисконсульт Ripple Стюарт Альдероті повідомив про плани фірми розширити свою діяльність у Лондоні. Крім того, нещодавно було відкрито новий офіс у Дубаї, щоб розширити свою присутність у регіоні Близького Сходу та Північної Африки (БВСА).

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар