6 Червня 2022 в 07:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

CryptoQuant побачили в капітуляції довгострокових інвесторів перспективи для біткоїна

біткоін

Аналітики південнокорейської агенції CryptoQuant вважають, що довгострокові інвестори, не досягнувши мети, продають криптовалюту.

Експерти CryptoQuant розмістили звіт, в якому йдеться, що ведмежий тренд на ринку викликала капітуляцію довгострокових інвесторів, і це позитивний фактор для біткоїну.

Автори звіту пояснюють, що інвестори, які вкладають гроші в біткоїн на довгий термін, втратили віру в зростання до запланованого рівня та почали продавати криптовалюту. Цей фактор сигналізує, що ціна досягла багаторічного дна. При цьому одноразовий сплеск розпродажів може бути лише початком тренду, і довгостроковим власникам криптовалюти знадобляться тижні та місяці, щоб остаточно капітулювати.

У звіті наводиться приклад, як у 2014, 2015 та 2018 роках довгостроковим власникам BTC на подібне знадобилися місяці. Тоді як у пандемійному 2020 році на капітуляцію пішло лише кілька днів. У звіті йдеться, що цей фактор може розглядатися як позитивний, так і негативний для Біткоїна.

«Очевидно, що під час попередніх періодів ведмежого тренду відбувався тривалий період капітуляції довгострокових власників, оскільки ці учасники залишали ринок, продаючи у збиток свої активи новим учасникам. Новачки із задоволенням купували активи величезними частками та тримали в очікуванні прибутку в період майбутнього бичачого тренду», — йдеться у звіті.
Аналітик CryptoQuant дійшов висновку, що довгострокові власники продають у збиток, що вказує на «почату фазу накопичення». Імовірно, це може «надати чудову нагоду для довгострокових інвестицій у ринок».

Нещодавно відомий американський інвестор і глава Legg Mason Capital Management Білл Міллер (Bill Miller) розповів, що продав частину свого запасу біткоінів, хоча продовжує дивитися на ринок позитивно.

Стасенко Степан
Показати більше

2 Відповіді на “CryptoQuant побачили в капітуляції довгострокових інвесторів перспективи для біткоїна”

  1. Ведмежа тренд?))) Ви на Адвего рерайт замовляєте?))) Сором вам! Звичайно, мій коментар не пройде модерацію.

    1. Вітаю, дякую за вашу спостережливість, редактор повернувся з відпустки, маю надію що це не повториться.

Ваш коментар