15 Липня 2023 в 06:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Домінування біткоїна опустилося до 50,03%

біткоін
Share this page to Telegram

Останнім часом курс XRP виріс майже на 70%. Приводом для цього стало рішення суду у справі Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) проти компанії Ripple Labs. З огляду на підвищення попиту XRP домінування біткоїна падає.

Наприкінці червня цей показник перевищив 50%. За день до оголошення рішення щодо згаданого судового процесу рівень домінування біткоїна на ринку становив 51,6%.

За добу, з 13 до 14 липня, значення скоротилося на 2,6%. Це найбільше добове падіння із червня 2022 року. На момент написання показник дорівнює 50,03%, за даними.

XRP

На тлі ралі XRP інші альткоїни також значно зросли в ціні. За добу курс MATIC підскочив на 9,36% ($0,84), за даними CoinMarketCap. SOL також продемонстрував впевнене зростання – 25,28% за 24 години.

Це може бути ознакою початку альтсезону, упевнені аналітики Decentral Park Capital. Такий висновок простежується зі звіту агентства, який посилається CoinDesk. Автор Crypto is Macro Now Ноель Ачесон застерігає від надто оптимістичних поглядів на рух альткоїнів. Однак вона також вважає, що підсумок суду SEC проти Ripple Labs може стати важливим елементом стратегії захисту Coinbase у суперечці з регулятором.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар