Біткоін

Число біткоін-адрес з ненульовим балансом досягло двомісячного максимуму

Попри корекцію, яка повернулася на крипторинок, самі різні категорії інвесторів продовжують інвестувати в біткоін (BTC).

Цифрові валюти повернулися в червону зону ще на початку тижня. Найбільші втрати вони понесли напередодні, а сьогодні відкат триває.

На початку північноамериканської сесії курс BTC ослаб до $ 47 180. Капіталізація провідної криптовалюти за добу втратила ще близько 2% і скоротилася до $ 886,832 млрд. Найбільші альткоіни ефір (ETH) і Cardano (ADA) подешевшали на 3% до $ 3114 і $ 2,6 відповідно.

Однак інвесторів не налякало падіння вартості біткоіна та інших монет. Накопичення BTC триває. За даними Glassnode, число адрес, що містять не менше 0,1 біткоіна, зараз знаходиться на двомісячному максимумі (9,086 млн).

Накопичувальної стратегії дотримуються і великі інвестори або так звані «кити». У звіті Santiment йдеться, що за минулу добу відкотом біткоіна скористалися найбільші адреси. Їх баланс зріс більш ніж на 20 000 монет.

Причому аналітики очікують, що до кінця цього тижня «кити» можуть значно наростити свої резерви в BTC. Їх активність різко посилиться, якщо криптовалюта не втримається на значеннях вище $ 47 000 і оновить мінімуми протягом найближчих двох-трьох днів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *