6 Червня 2023 в 07:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Курс біткоїна впав до двомісячного мінімуму

Share this page to Telegram

Криптовалютний ринок напередодні ввечері зазнав великих втрат після того, як Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) направила судовий позов проти біржі Binance.

Регулятор звинуватив торговий майданчик у порушенні правил захисту інвесторів та спотворенні даних про операції з цифровими активами, які SEC відносить до незареєстрованих цінних паперів, повідомляє Bloomberg.

Всього за чотири години на ф’ючерсному ринку біржі анулювали позиції майже на $250 млн на негативному тлі новин, про це свідчать дані CoinGlass.

Біткоїн впав до мінімального рівня із середини березня. У ніч на вівторок, 6 червня, криптовалюта подешевшала до $25 558.

SEC

Ефір (ETH) втратив у вартості більше ніж 5% і подешевшав до $1799.

Найбільші втрати зазнали альткоїни Binance Coin (BNB) і Solana, які впали на 10,5% до $273,28 та $19,84 відповідно. На момент публікації цього огляду капіталізація цифрових валют становила трохи більше $1,084 трлн.

Адміністрація Binance поспішила заспокоїти трейдерів.

У блозі біржі йдеться, що компанія забезпечує необхідний захист інвесторів та дотримується стандартів прозорості угод із цифровими активами. Тому користувачі біржі повинні зберігати спокій.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар