13 Липня 2021 в 10:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Британська поліція відзвітувала про найбільшу конфіскацію криптовалюти на $ 250 млн

Майнінг
Share this page to Telegram

Служба столичної поліції оголосила про найбільшу в історії Великобританії конфіскацію криптовалютних активів загальною вартістю близько £ 180 млн ($ 250 млн). Передбачається, що це один з найбільших подібних випадків у світі, який також перевершує попередній рекорд лондонської поліції в £ 114 млн, встановлений 24 червня.

«Менш як місяць тому ми успішно вилучили £ 114 млн в криптовалюті, – заявив констебль кримінальної поліції Джо Раян. – З цього моменту наше розслідування було складним і широкомасштабним. Ми наполегливо працювали над відстеженням цих грошей і виявленням злочинів, з якими вони можуть бути пов’язані ».

Правоохоронці не наводять докладних деталей операції. Відомо, що вона була проведена відділом по боротьбі з економічними злочинами після отримання інформації про переміщення злочинних активів і стала частиною поточного розслідування міжнародної схеми відмивання грошей.

24 червня за підозрою у відмиванні грошей поліцією було затримано 39-річну жінку і згодом допитано у зв’язку з виявленням £ 180 млн в криптовалюті. Вона була випущена на свободу під заставу. Поліція має намір продовжувати розслідування протягом найближчих місяців.

«Доходи від злочинної діяльності відмиваються різними способами, – сказав заступник помічника комісара Грем Макналті. – Хоча готівкою продовжують правити в кримінальному світі, у міру розвитку цифрових платформ ми все більше спостерігаємо застосування криптовалют організованою злочинністю для відмивання їхніх брудних грошей. Кілька років тому це була досить незвідана територія, але тепер у нас є висококваліфіковані офіцери й спеціалізовані підрозділи, які старанно працюють, щоб бути на крок попереду тих, хто використовує злочинні доходи ».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар