29 Червня 2023 в 20:14
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Король Великобританії затвердив законопроєкт про криптовалюти

Британія
Share this page to Telegram

Сьогодні король Англії Чарльз ратифікував законопроєкт, який дає право регуляційним органам здійснювати нагляд за цифровими валютами та стейблкоїнами. Слід зазначити, що королівське схвалення — формальний крок, який трансформує проєкт у повноцінний закон. Примітно, що відповідні правові норми затверджено минулого тижня верхньою Палатою парламенту.

Міністр фінансових послуг Великобританії Ендрю Гріффіт повідомив: «Цей закон дає можливість регуляторам здійснювати ефективний контроль за цифровими активами для їх безпечного впровадження у Великій Британії».

Законопроєкт, сформований минулого літа, дає регуляторам більше влади над фінансовою системою, включаючи криптовалюти. Поки він обговорювався у місцевому парламенті, до нього було внесено додаткові поправки. Зокрема, до сфери впливу регуляторів потраплять і стейблкоїни.

Казначейство Великобританії, Управління фінансового нагляду та Центральний банк Англії незабаром зможуть вводити та застосовувати свої повноваження для регулювання криптовалютного сектора. Казначейство проводить консультації, посилаючись на стратегію уряду щодо трансформації держави у повноцінний центр цифрових фінансів.

Ратифікований закон доопрацьовуватиметься протягом наступних 12 місяців. Про це повідомив Ендрю Гріффіт у ході свого нещодавнього інтерв’ю виданню CNBC.

Раніше наша редакція повідомляла, що колишній керівник SEC Джей Клейтон розкритикував дії нинішнього глави відомства Гері Генслера. Чиновник вважає, що поточна стратегія регулятора щодо криптовалютного сектора багато в чому хибна. Також він підкреслив, що SEC має бути чітко впевненим у своїх доводах, перш ніж ініціювати розгляд з тим чи іншим криптостартапом.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар