Біткоін

Близько 20% британців майже нічого не знають про криптовалюти

Попри швидке збільшення числа власників цифрових валют, у світі все ще дуже багато людей, які майже нічого не знають про біткоін та інші монети.

Розробник програмного забезпечення Oxford Risk провів опитування серед британців і з’ясував, що 21% мають вкрай мало знань про криптовалюти.

36% з опитаних 1038 респондентів заявили, що раніше вони чули й трохи знають про біткоін. Ця категорія британців інвестувала в криптовалюту. Однак респонденти зізналися, що їх знань вкрай мало для розуміння специфіки цифрового ринку.

Дослідники з’ясували, що сплеск інтересу британців до біткоіна, як і в інших країнах, став результатом забігу криптовалют, що почався восени минулого року. 35% респондентів зізналися, що вони дізналися про зліт ціни BTC і вирішили вкластися в цей актив і заробити на ралі.

15% опитаних сказали, що вони навіть закликали своїх рідних і близьких інвестувати в криптовалюту.

Один з авторів доповіді Грег Девіс наголосив:

Проблема полягає в тому, що багато людей купують [криптовалюти] наосліп, не розуміючи, що вони роблять. Вони знаходяться під впливом зростальних цін і інших людей, які закликають їх інвестувати. Це тривожить, оскільки багато людей вклали в криптовалюти великі суми грошей, не розуміючи, що вони придбали.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.