14 Липня 2023 в 06:46
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ціна XLM злетіла майже на 100% на тлі перемоги Ripple

XLM
Share this page to Telegram
Ripple

Ціна XLM торгується на рівні 0,152 долара після зростання більш ніж на 60% за останні 24 години. Альткойн був серед крипто-токенів, які виросли завдяки перемозі Ripple у судовому процесі проти SEC, де суддя заявив, що XRP не є цінним папером і не порушує жодного закону про цінні папери під час продажу на біржах.

Це призвело до різкого зростання ціни XRP, а за ним зросли багато інших криптовалют, які в сукупності додали 72 мільярди доларів на ринок криптовалют за день. Однак, окрім XRP, єдиним альткойном, який став свідком найвищого ралі, був XLM, який є рідним токеном Stellar Lumens.

Ціна XLM досягла 14-місячного максимуму і торгувалася ще вище під час внутрішньоденних торгів, коли вона підскочила більш ніж на 103%. Отже, активність інвесторів також збільшилася. Загальний обсяг торгів за 24 години у разі XLM коливається від 40 до 44 мільйонів доларів. Проте за минулий день цей обсяг досягнув максимуму в 982 мільйони доларів, що означає збільшення на 2034% за день.

Багато в чому це зростання також можна пояснити тим, що Stellar Lumens нещодавно була названа потенційним посередником у блокчейн-аспекті платіжної системи FedNow. FedNow — це сервіс миттєвих платежів, розроблений Федеральною резервною системою, який, як стверджується, поєднує звичайні банківські операції з децентралізованими фінансами.

Якщо сервіс продовжить роботу зі Stellar Lumens як посередник блокчейну, ціна XLM зростатиме.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар