18 Квітня 2023 в 20:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біткоїн-компанія Unchained залучила інвестиції на $60 млн

біткоін
Share this page to Telegram

Орієнтована на біткоїн компанія Unchained залучила $60 млн за підсумками раунду фінансування Серії В під керівництвом Valor Equity Partners.

Серед інших інвесторів: NYDIG, Trammell Venture Partners, Ecliptic Capital та Highland Capital Partners.

Минулої осені компанія закрила раунд Серії А на $15 млн. Загальний обсяг залучених компанією коштів з урахуванням останнього етапу сягнув $115 млн.

Фірма заснована у 2016 році в Остіні, штат Техас. Вона надає роздрібним та інституційним клієнтам кастодіальні послуги, а також послуги кредитування та торгівлі.

CEO Unchained Джо Келлі підкреслив, що нещодавні потрясіння на кшталт краху FTX допомогли компанії знайти нових клієнтів, попри падіння попиту на позики та зниження обсягів торгів.

Залучені кошти фірма планує використовувати для запуску нових продуктів, включаючи мобільні програми.

«Ми віримо, що біткойнери народжуються щохвилини — вони цього просто ще не знають, — зазначив Келлі. — Залишаючись вірними першій криптовалюті та її технології, ми з нетерпінням чекаємо на приплив як новачків, так і досвідчених прихильників біткоїна. Ми прискорюємо прихід майбутнього на основі твердих грошей та некастодіального зберігання».

Компанія також поступово збільшуватиме чисельність персоналу, хоча в листопаді їй довелося скоротити близько 15% працівників.

Раніше CEO Custodia Кейтлін Лонг відзначила зростання інтересу до біткоїна на тлі банківської кризи.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар