Криптобіржі

Bitfinex запустила зареєстровану в Казахстані платформу для торгівлі токенізованими акціями

Криптовалютна біржа Bitfinex запустила платформу Bitfinex Securities для торгівлі токенізованими акціями та облігаціями. Вона зареєстрована в Казахстані на базі Міжнародного фінансового центру «Астана» (МФЦА).

Bitfinex Securities дозволить компаніям розміщувати токенізовані цінні папери, а користувачі зможуть інвестувати та торгувати ними. Платформа націлена на компанії, які хочуть отримати публічний статус шляхом розміщення токенів.

Майданчик має обмежену ліцензію МФЦА, повідомили The Block представники Bitfinex Securities. До отримання повної ліцензії біржа обмежить розмір залученого капіталу до $ 15 млн, а число учасників – до 1000.

Технічний директор Bitfinex Securities Паоло Ардоіно, що займає аналогічну посаду в компанії Tether, пояснив вибір юрисдикції тим, що Астана стає однією з фінансових столиць Азії та має «ретельний» процес регулювання.

Він додав, що майданчик домагався отримання ліцензії від МФЦА півтора року.

Bitfinex Securities буде недоступна для жителів США, Канади, Швейцарії, Венесуели, Австрії та Італії. Для торгівлі на майданчику користувачам необхідно пройти KYC-процедури.

ForkLog звернувся за додатковими коментарями до МФЦА.

Нагадаємо, на території центру діє особливий правовий режим, що дозволяє запускати в Казахстані пов’язані з криптовалютами ініціативи. У місцевій «Асоціації блокчейн і індустрії дата-центрів» підкреслили в розмові з ForkLog, що законодавство дозволяє резидентам МФЦА надавати послуги не тільки жителям країни.

У липні у МФЦА запропонували встановити ліміти для роздрібних інвесторів на придбання криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *