11 Травня 2023 в 07:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Robinhood повідомляє про зниження доходів від крипто-торгівлі

Robinhood
Share this page to Telegram

Robinhood повідомила, що доходи від торгівлі криптовалютою знизилися на 30% у першому кварталі цього року до 38 мільйонів доларів. У тому ж кварталі 2022 року компанія повідомила про виторг від торгових операцій у розмірі 54 мільйонів доларів.

Падіння доходів відбувається, всупереч відновленню цін на біткойни та ефіріум в останні місяці.

У четвертому кварталі минулого року виторг Robinhood від транзакцій з криптовалютою впала на 24% до 39 мільйонів доларів, що набагато нижче за рекордний показник компанії в другому кварталі 2021 року, коли виторг від торгівлі цифровими активами досягла 233 мільйонів доларів.

Robinhood також повідомила, що її криптоактиви, які перебувають “на зберіганні”, впали на 42% у річному вирахуванні до 12 мільярдів доларів.

Robinhood

Проте генеральний директор Robinhood, Влад Теньов, незмінно оптимістичний щодо довгострокових перспектив криптовалюти. У березні компанія випустила цифровий гаманець, який підтримує мережі Polygon та Ethereum для своїх користувачів iOS по всьому світу. Зараз існує список очікування Android-гаманця Robinhood, який має стати доступним наприкінці цього року.

Після краху FTX, через який багато користувачів втратили гроші, Robinhood спробував позиціонувати себе як безпечну та надійну платформу для людей, які хочуть торгувати криптовалютою. Наприкінці минулого року Тіньов сказав, що його компанія збільшила частку ринку після закриття FTX.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар