18 Травня 2023 в 16:01
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance інтегрувала TradingView до спотової торгівлі

Binance
Share this page to Telegram

Криптовалютна біржа Binance оголосила про інтеграцію платформи для побудови графіків та аналітики TradingView.

Завдяки ініціативі користувачі зможуть торгувати на спотовому ринку через TradingView. Для активації інструментарію необхідно прив’язати обліковий запис Binance в налаштуваннях сервісу.

Після цього історія операцій автоматично синхронізується, і інвестор отримає можливість управління ордерами. Детальна інструкція щодо підключення та використання описана на сайті криптобіржі.

Binance

«Доступ до інформації має неоціненне значення для трейдерів на будь-якому ринку. Наявність більшої кількості графічних даних краще висвітлює і розвиває нашу галузь, що швидко росте, а також сприяє залученню традиційних інвесторів», — заявили представники Binance.

Раніше компанія запустила сервіс Capital Connect для полегшення зв’язку між своїми VIP-клієнтами та керівниками інвестиційних фондів. Безплатна послуга доступна для користувачів, місячний обсяг торгів яких перевищує $1 млн.

У травні Binance повідомила про інтеграцію Bitcoin Ordinals зі своїм NFT-маркетплейсом.

У тому ж місяці торгова платформа анонсувала реаліті-шоу Build The Block у метавсесвіті, в якому Web3-розробники боротимуться за звання найкращого.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар