18 Листопада 2022 в 10:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики чекають на зниження BTC до $ 13 000 після краху біржі FTX

Біткоін
Share this page to Telegram

Поки Bitcoin не особливо схильний до впливу FTX, але спостерігачі вважають, що це може змінитися. Новий керівник FTX описав корпоративне управління Сема Бенкмана-Фріда як повний провал. А деякі вже готуються до BTC за $13 000.

Банкрутство FTX та Alameda стало потрясінням для крипторинку. Однак, поки що йому вдається утримувати позиції. Курс криптовалюти Bitcoin на момент написання знаходиться помітно вище за $ 16 000. Але деякі вважають, що це зміниться.

Поки що пара BTC/USD демонструє незначну волатильність. Ринок звик до новини, пов’язаних зі збанкрутілою біржею FTX. Новий CEO FTX Джон Рей III (John Ray III) описав корпоративне управління свого попередника – мільярдера Сема Бенкмана-Фріда – як повний провал. Також Джон підтвердив непрозорість даних про фінансове становище компанії:

Ніколи у своїй кар’єрі я не бачив такого повного провалу корпоративного контролю та такої повної відсутності правдивої фінансової інформації, як тут.

Сем тим часом намагається перешкодити регуляторам та слуханню у справі про банкрутство FTX, запустивши нове розслідування на Багамських островах.

Ринок справляється з потоком нових подій навколо компанії. Однак спостерігачі далекі від оптимізму. Популярний у Twitter трейдер під ніком Il Capo of Crypto повторив своє попередження про втрату альткоїнами до 50% вартості та виступив із попередженням. Цього разу Il Capo радить трейдерам вийти з усіх ринків, оскільки “більшість не готова до того, що прийде”.

Його колега під псевдонімом Titan of Crypto зазначає, що біткоїн має ліквідність у книгах заявок для досягнення $ 18 500. Однак, велика маса заявок веде біткоїн до зниження до $ 13 500.

Тим часом команда аналітиків Material Indicators підрахувала: загальна ліквідність ордерів між нинішньою спотовою ціною та $13 000 становить у книзі замовлень Binance $195 мільйонів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар