17 Червня 2023 в 19:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики зі Spartan Labs розповіли про революцію NFT

APENFT
Share this page to Telegram

Аналітики криптовалютного сектора з венчурної студії Spartan Labs розповіли про революційну інновацію у світі невзаємозамінних токенів (NFT). Йшлося про ERC-6551. Вони зазначили, що ексцентрична пропозиція щодо покращення Ethereum, представлена місяць тому, може повністю змінити технічний дизайн та економіку сегмента.

За словами експертів, окрім створення нового шляху для поколінь NFT, ініціатива може покращити інструменти для роботи з чинними колекціями цифрового мистецтва. Аналітики запевнили, що стандарт ERC-6551 стирає кордони між незамінними токенами, смартконтрактами та гаманцями Дослідники підкреслили: користувачам відкриється безліч раніше небачених можливостей у галузі цифрової ідентифікації.

Фахівці відзначили, що ідея вигадана у співавторстві із засновниками 1-ї в історії комерційно успішної колекції NFT CryptoKitties. Тепер невзаємозамінні токени зможуть здійснювати транзакції, зберігати активи й, отже, взаємодіяти з протоколами децентралізованих фінансів (DeFi), так само як і звичайні гаманці, не пов’язані зі зберіганням. Спектр можливостей, на думку експертів, виглядає воістину безмежним.

У Spartan Labs зазначили, що NFT зможуть зробити ігровий процес у секторі GameFi більш захопливим для геймерів. На сьогодні пропозиція ERC-6551: Non-fungible Token Bound Accounts має статус “Чернетка” на порталі Ethereum Foundation.

Дослідники Spartan Labs вказали ще на низку цікавих варіантів використання гаманців на базі NFT. За їх словами, це дозволить зробити видавничі платформи в секторі Web3 популярнішими завдяки демократичним моделям монетизації контенту. Крім того, інтерфейси децентралізованих месенджерів будуть значно оновлені й залучать більше користувачів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар